شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
چهاردولی مطرح کرد:

35 سال پایداری صنعت هوایی و دریایی در سایه تحریم/کاهش نرخ بلیت هواپیما در پی لغو تحریم ها

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به لغو تحریم ها و حل مشکل مبادلات ارزی واردات قطعات هواپیما تسهیل شده و ما می توانیم ناوگان هوایی کشور را نوسازی کنیم و با ارتقای کیفیت خدمات حتی شاهد کاهش قیمت بلیط باشیم.
جمعه 1 فروردین 1393 ساعت 11:06
35 سال پایداری صنعت هوایی و دریایی در سایه تحریم/کاهش نرخ بلیت هواپیما در پی لغو تحریم ها عضوکمیسیون عمران مجلس گفت: با توجه به لغو تحریم ها و حل مشکل مبادلات ارزی واردات قطعات هواپیما تسهیل شده و ما می توانیم ناوگان هوایی کشور را نوسازی کنیم و با ارتقای کیفیت خدمات حتی شاهد کاهش قیمت بلیط باشیم. http://cdn.icana.ir/d/019/53174.jpg 35,سال,پایداری,صنعت,هوایی,و,دریایی,در,سایه,تحریم/کاهش,نرخ,بلیت,هواپیما,در,پی,لغو,تحریم,ها Icana

علی نعمت چهاردولی در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در خصوص آثار تحریم های اعمال شده بر صنعت حمل و نقل و پیامدهای لغو این تحریم ها در این حوزه با بیان اینکه  تحریم‌ها  در حوزه حمل و نقل جاده ای ، با تاثیر گذاری بر مواد سوختی و کاهش سهمیه بنزین و گازوئیل خودروها تا حدی اثر خاص خود را داشت، اما تحریم ها بر صنعت هوایی و دریایی آثار جدی تری داشت.

 نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه صنعت هوایی کشور بعد از تحریم ها با مشکلات زیادی روبه رو شد، افزود: در پاره ای موارد، خیلی از کشورهای تحریم کننده قطعات مورد نیاز را به مانمی دادند و در این رابطه با مشکل تبادل ارزی هم روبرو شدیم.

 چهاردولی با اشاره به اینکه در زمانی، ما مجبور شدیم با تجزیه و تفکیک قطعات یک  هواپیما کمبودهای سایر هواپیماها را تامین کنیم، افزود: در زمان تحریم اگر قطعه ای از هواپیما دچار مشکل می‌شد، تهیه قطعات نوکاربسیار سختی بود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با اشاره به آثار تحریم بر صنعت دریایی کشور گفت: بعد از اعمال تحریم‌ها، ما در خصوص بیمه کشتی‌ها دچار مشکل شدیم و خطرات بسیار زیادی  در این قسمت وجود داشت که خوشبختانه با نقض تحریم‌ها حل شد.

عضوکمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه قطعا باید بعداز لغو تحریم ها شاهد تحولات خاصی در صنایع حمل ونقل هوایی و دریایی کشور باشیم، تصریح کرد: با توجه به لغو تحریم ها و حل مشکل مبادلات ارزی واردات قطعات هواپیما تسهیل شده و ما می توانیم ناوگان هوایی کشور را نوسازی کنیم و با ارتقای کیفیت خدمات حتی شاهد کاهش قیمت بلیط باشیم.

چهاردولی با تاکید بر اینکه لغو تحریم‌ها باعث می شود خطوط جدید هوایی به خطوط داخلی کشوراضافه شود،تصریح کرد: در این حالت بازار رقابتی مطلوبی ایجاد شده  و به صورت اتوماتیک سطح کیفیت خدمات ارتقا می‌یابد.

 عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به آثار لغو تحریم ها بر صنعت دریایی کشور، ادامه داد: با لغو تحریم‌ها و حل مشکل بیمه کشتی‌های نفتی، حمل و نقل دریایی کشور دوباره رونق می گیرد و در صورت برنامه ریزی صحیح و کاربردی کردن ظرفیت های این بخش درآمدهای زیادی برای کشور ایجاد می شود  و اقتصاد رونق بیشتری خواهد گرفت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000