شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شیخ‌الاسلام:

به اشتون گفتیم رویکردتان در بحرین مغایر با حقوق بشر است

سرویس دیگر رسانه‌ها
مشاور رئیس مجلس با انتقاد از عدم اشراف مراجع ذیربط بر رفت‌وآمدهای هیأت‌های دیپلماتیک گفت: در دیداری که میان اشتون با لاریجانی برگزار شد، به صراحت گفتیم با رویکرد کنونی اروپا در قبال قیام بحرین دیگر نمی‌توانید هیچ‌گونه ادعای حقوق بشری داشته باشید.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 16:19
به اشتون گفتیم رویکردتان در بحرین مغایر با حقوق بشر است مشاور رئیس مجلس با انتقاد از عدم اشراف مراجع ذیربط بر رفت‌وآمدهای هیأت‌های دیپلماتیک گفت: در دیداری که میان اشتون با لاریجانی برگزار شد، به صراحت گفتیم با رویکرد کنونی اروپا در قبال قیام بحرین دیگر نمی‌توانید هیچ‌گونه ادعای حقوق بشری داشته باشید. http://cdn.icana.ir/d/019/42970.jpg به,اشتون,گفتیم,رویکردتان,در,بحرین,مغایر,با,حقوق,بشر,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛حسین شیخ الاسلام مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل در مورد دیدار کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اروپا با یک محکوم فتنه گفت:‌ با این گونه اقدامات باید در صداقت او و هیأت‌ دیپلماسی اروپایی شک کرد.

وی درباره مشروعیت حقوقی این دیدار بیان کرد:‌ اگر از قبل از نهادهای ذیربط کشورمان برای انجام این دیدار مجوز دریافت نکرده‌اند، اقدامشان با ایراد حقوقی نیز روبروست.
 
شیخ الاسلام با انتقاد از عدم اشراف مراجع ذیربط بر رفت‌وآمد و دیدارهای هیئت‌های دیپلماتیک در مورد محتوای گفت‌وگوهای اشتون با مقامات کشورمان گفت: در دیداری که میان اشتون با رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد، به صراحت به او عنوان کردیم که با این رویکردی که اروپا در قبال مسئله بحرین اتخاذ کرده است،‌ دیگر نمی‌تواند هیچ‌گونه ادعای حقوق بشری داشته باشد.
 
مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین‌الملل تصریح کرد‌: خود من هنگام بدرقه مسئول سیاست خارجی اروپا به صراحت به وی گفتم که اگر رویه خود را در مورد قیام مردم مظلوم بحرین عوض نکنید،‌ هیچ‌کس ادعای حقوق بشری شما را باور نخواهد کرد و البته اشتون هیچ جوابی نداشت که بدهد چرا که این رفتار مغایر با مبانی حقوق بشر است./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000