شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محسنی ثانی:

نقاط ضعف و قوت دستگاه‌ها در پرونده مرزبانان بررسی شد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ناجا، سپاه و دیگر دستگاه‌های مسئول تلاش‌های خوبی در این زمینه داشتند که هر کدام گزارش‌های خود را در این باره ارائه دادند و نقاط ضعف و قوت هر کدام بررسی شد.
دوشنبه 19 اسفند 1392 ساعت 17:01
نقاط ضعف و قوت دستگاه‌ها در پرونده مرزبانان بررسی شد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: ناجا، سپاه و دیگر دستگاه‌های مسئول تلاش‌های خوبی در این زمینه داشتند که هر کدام گزارش‌های خود را در این باره ارائه دادند و نقاط ضعف و قوت هر کدام بررسی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/43141.jpg نقاط,ضعف,و,قوت,دستگاه‌ها,در,پرونده,مرزبانان,بررسی,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛محمدرضا محسنی ثانی با اشاره مباحث جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس درباره وضعیت مرزبانان ربوده شده، اظهار کرد: این جلسه  صرفا برای توضیحاتی بود که از دستگاه‌های مربوط خواسته شد که آن‌ها تمام فعالیت این روزهای خود را گزارش دادند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با اشاره به پیگیری‌های لازم از سوی دستگا ها، افزود: ناجا، سپاه و دیگر دستگاه‌های مسئول تلاش‌های خوبی در این زمینه داشتند که هر کدام گزارش‌های خود را در این باره ارائه دادند و نقاط ضعف و قوت هر کدام بررسی شد.
 
وی با اشاره به وظایف دولت درباره وضعیت مرزبانان، تصریح کرد: تلاش برای آزادی مرزبانان ربوده شده وظیفه، دولت و مجلس است که نباید از آن غافل شد، بنابراین این جلسه برای همفکری بیشتر تمام دستگاه‌ها برای تلاش درباره وضعیت مرزبانان برگزار شد.
 
محسنی ثانی با ابراز امید برای آزاد سازی گروگان‌ها، خاطرنشان کرد:  تلاش‌های ما رضایت بخش است و امیدواریم که تا قبل از عید مرزبانان ما آزاد شوند، البته ما تا لحظه آزادی این مرزبانان در حال تلاش هستیم./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار