هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسینی صدر :

مجلس ترمز گرانی خودرو را می کشد/پاداش‌های میلیونی به مدیران

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مجلس به هیچ وجه افزایش قیمت خودرو در سال 93 را نمی پذیرد و با سوال از وزیر صنعت و مذاکره با دولت و شخص رئیس جمهور سعی در مقابله با گرانی خودرو دارد.
سه‌شنبه 20 اسفند 1392 ساعت 09:41
مجلس ترمز گرانی خودرو را می کشد/پاداش‌های میلیونی به مدیران عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: مجلس به هیچ وجه افزایش قیمت خودرو در سال 93 را نمی پذیرد و با سوال از وزیر صنعت و مذاکره با دولت و شخص رئیس جمهور سعی در مقابله با گرانی خودرو دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/51317.jpg مجلس,ترمز,گرانی,خودرو,را,می,کشد/پاداش‌های,میلیونی,به,مدیران Icana

موید حسینی صدر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهاراتی مبنی بر افزایش قیمت خودرو در سال آینده با توجه به اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها تصریح کرد: با توجه به اینکه قیمت دلار با کاهش 30 درصدی به حدود 3 هزار تومان رسیده است انتظار می رود خودروسازان خود را با این شرایط وفق دهند.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سال آینده به هیچ وجه افزایش قیمت خودرو نداریم، افزود: جامعه نیز افزایش قیمت مجدد خودرو را نمی پذیرد ضمن اینکه شوک افزایش قیمت  در سال جاری همچنان وجود دارد.

وی با اشاره به اینکه امیدواریم مسئولان ذیربط، دولت، وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان در زمینه قیمت خودرو اقدامات نسنجیده ای در دستور کار خود قرار ندهند، گفت: مجلس به هیچ وجه افزایش قیمت خودرو در سال 93 را نمی پذیرد.

حسینی صدر گفت: مجلس با سوال از وزیر صنعت و مذاکره با دولت و شخص رئیس جمهور سعی در مقابله با افزایش قیمت خودرو دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، همچنین درباره راه های جبران هزینه های خودروسازان در شرایط اجرای مرحله دوم در سال آینده نیز گفت: ادعای جبران تاثیر فاز دوم هدفمندی در قیمت تمام شده محصولات خودروسازان غیر منطقی است و افزایش قیمت خودرو در سال آینده را موجه نمی دانیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تاکید کرد: اگرپاداش‌های صدها میلیونی به مدیران این صنعت پرداخت نشود خودروسازان از طریق سرمایه گذاری‌ در بانک ها می توانند هزینه های خود را جبران کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000