هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا تشریح کرد:

جزئیات جلسه مبارزه با مفاسد اقتصادی/مبارزه با قاچاق کالا و ارز محور اصلی

سرویس اقتصادی
عضو ناظر ستاد کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: در جلسه مبارزه با مفاسد اقتصادی گزارشی از ستاد قاچاق کالا و ارز ارائه شد و مقررشد تا اقدامات جدید و موثری در راستای مقابله با مساله قاچاق کالا و ارز صورت گیرد.
سه‌شنبه 20 اسفند 1392 ساعت 10:47
جزئیات جلسه مبارزه با مفاسد اقتصادی/مبارزه با قاچاق کالا و ارز محور اصلی عضو ناظر ستاد کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: در جلسه مبارزه با مفاسد اقتصادی گزارشی از ستاد قاچاق کالا و ارز ارائه شد و مقررشد تا اقدامات جدید و موثری در راستای مقابله با مساله قاچاق کالا و ارز صورت گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg جزئیات,جلسه,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی/مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,محور,اصلی Icana

عزت الله یوسفیان ملا درگفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی که در نهاد ریاست جمهور برگزار شد اظهار کرد:جلسه کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی با حضور دستگاهای اجرایی، رئیس سازمان راهبردی و بودجه،رئیس بانک مرکزی و نمایندگان عضو ستاد برگزار شد.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این جلسه گزارشی از ستاد قاچاق کالا و ارز ارائه شد، افزود:ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با قانون،مدیریت و برنامه جدید آغاز به کار کرد و قرار است که اقدامات جدید و موثری در راستای مقابله با مساله قاچاق کالا و ارز انجام دهد.

عضو ناظر ستاد کمیته مبارزه با مفاسد اقتصادی تصریح کرد:در جلسه شب گذشته ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی مقرر شد نیاز هایی که از طریق تبدیل قانون یا تغییر دستور العمل بر طرف می شود از سوی این ستاد اعمال شود و دستگاه های اجرایی را در مبارزه با مفاسد اقتصاد و کالاهای قاچاق یاری دهد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000