هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بائوج لاهوتی:

نگاه اقتصادی دقیق‌تر جلوگیری از خسارت پروژه‌ها را به دنبال خواهد داشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: برای دولت مجوزهای صادر شده که پروژه‌های نیمه تمام زیر 50 درصد که امکان واگذاری به بخش خصوصی را دارند واگذار کند هر چه نگاه ما از لحاظ اقتصادی دقیق‌تر باشد می‌توانیم از خسارت تاخیر در انجام پروژه‌ها جلوگیری کنیم.
سه‌شنبه 20 اسفند 1392 ساعت 11:22
نگاه اقتصادی دقیق‌تر جلوگیری از خسارت پروژه‌ها را به دنبال خواهد داشت سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: برای دولت مجوزهای صادر شده که پروژه‌های نیمه تمام زیر 50 درصد که امکان واگذاری به بخش خصوصی را دارند واگذار کند هر چه نگاه ما از لحاظ اقتصادی دقیق‌تر باشد می‌توانیم از خسارت تاخیر در انجام پروژه‌ها جلوگیری کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/59602.jpg نگاه,اقتصادی,دقیق‌تر,جلوگیری,از,خسارت,پروژه‌ها,را,به,دنبال,خواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛مهرداد بائوج لاهوتی سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس در مورد عملکرد کمیسیون عمران در سال 92 گفت: متاسفانه طی چند سال گذشته از لحاظ منابع مالی در حوزه عمران محدودیت داشتیم.
 
وی ادامه داد: بودجه‌ای که سال گذشته به منابع عمرانی تعلق گرفت 15 هزار میلیارد تومان بود اما با توجه به این که ما حدود 3 هزار پروژه عمرانی نیمه تمام در کشور داریم برآورد ریالی این پروژه‌ها حدود 24 هزار میلیارد تومان است.
 
لاهوتی تصریح کرد: امسال برای دولت مجوزهای صادر شده که پروژه‌های نیمه تمام زیر 15 درصد را امکان واگذاری به بخش خصوصی را دارند واگذار کنیم هر چه نگاه ما از لحاظ اقتصادی دقیق‌تر باشد می‌توانیم از خسارت تاخیر در انجام پروژه‌ها جلوگیری کنیم.   
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: طرحی نیز در کمیسیون عمران مطرح شده که بتوانیم با تغییر کاربری پروژه‌ها در زمینه عملکرد آن‌ها پروژه‌های نیمه تمام را به بخش خصوصی واگذار و به اتمام برسانیم./
 
پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000