شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلیلی:

مجلس بی‌اخلاقی‌های ورزشی را پیگیری می‌کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نایب‌رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد شدید از حاشیه‌های به وجود آمده در بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر والیبال، از پیگیری بی‌اخلاقی‌های ورزشی در خانه ملت خبر داد.
سه‌شنبه 20 اسفند 1392 ساعت 11:39
مجلس بی‌اخلاقی‌های ورزشی را پیگیری می‌کند نایب‌رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد شدید از حاشیه‌های به وجود آمده در بازی‌های پلی‌آف لیگ برتر والیبال، از پیگیری بی‌اخلاقی‌های ورزشی در خانه ملت خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/57101.jpg مجلس,بی‌اخلاقی‌های,ورزشی,را,پیگیری,می‌کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛اسماعیل جلیلی نایب‌رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: این انتظار وجود دارد که مربیان ورزشی در کنار آموزش‌ها فنی به بازیکنان تحت تعلیم خودشان مهارت‌های ارتباطی و اخلاقی نیز بیاموزند.

وی با بیان اینکه بازیکنان حرفه‌ای باید منشور اخلاقی را در هر رشته‌ای رعایت کنند تصریح کرد: از ورزشکاران به عنوان افراد الگو این انتظار وجود دارد که تحت تاثیر حاشیه‌ها مبادرت به انجام رفتارهایی که دور از شأن جامعه ورزشی است، نکنند.
 
عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس همچنین تصریح کرد: ورزشکار خوب کسی است که در عین دارا بودن ویژگی‌های فنی با اخلاق باشد.
 
جلیلی با بیان اینکه فراکسیون مجلس شورای اسلامی از وزارت ورزش و جوانان انتظار دارد که به مباحث
اخلاقی در ورزش توجه ویژه‌ای شود تصریح کرد: این فراکسیون آمادگی کامل دارد برای پیشگیری از ناهنجاری‌ها، بداخلاقی‌ها و تبانی‌ها که متاسفانه امروز در ورزش کشورمان در حال گسترش است به لحاظ قانونی ورود کرده و ضمن آسیب‌شناسی فضای موجود از ابزارهای قانونی‌اش استفاده کند.
 
نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی همچنین به حاشیه‌های پیش‌آمده در بازی پلی‌آف لیگ برتر والیبال اشاره کرد و اظهار داشت: مجلس شورای اسلامی این موضوع را پیگیری خواهد کرد تا گام‌های مثبتی در جهت سالم‌سازی فضای ورزشی کشور برداشته شود؛ ضمنا تذکرات لازم را برای بهبود فضای اخلاقی به وزیر ورزش خواهیم داد./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000