شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی‌نژاد با یادآوری دیدار فرجی‌دانا با نمایندگان بوشهر، فارس و کهکیلویه و بویراحمد

قول مساعد وزیر علوم برای کاهش محرومیت‌های آموزشی

سرویس اجتماعی
عضو کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح جزییات دیدار نمایندگان برخی از استان‌ها با فرجی دانا، گفت: بررسی وضعیت مراکز آموزش عالی استان‌ها با در نظر گرفتن معیارهای آمایش سرزمینی محور گفت وگوی نمایندگان با وزیر علوم بود.
سه‌شنبه 20 اسفند 1392 ساعت 11:58
قول مساعد وزیر علوم برای کاهش محرومیت‌های آموزشی عضو کمیسیون انرژی مجلس، در تشریح جزییات دیدار نمایندگان برخی از استان‌ها با فرجی دانا، گفت: بررسی وضعیت مراکز آموزش عالی استان‌ها با در نظر گرفتن معیارهای آمایش سرزمینی محور گفت وگوی نمایندگان با وزیر علوم بود. http://cdn.icana.ir/d/019/57596.jpg قول,مساعد,وزیر,علوم,برای,کاهش,محرومیت‌های,آموزشی Icana

سیدمهدی موسوی نژاد در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با مثبت ارزیابی کردن برگزاری جلسه مجمع نمایندگان استان‌های بوشهر، فارس و کهکیلویه  با وزیرعلوم٬ تحقیقات و فناوری٬ گفت: توسعه آموزش عالی در استان‌های مختلف کشور در گرو استمرار برگزاری جلسات هم‌اندیشی نمایندگان با فرجی دانا است.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری مباحثی که در جلسه روز گذشته (19 اسفند) با وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مطرح شده است، افزود: قبل از آغاز بحث و بررسی ها فرجی دانا و معاونان وی گزارشی از وضعیت آموزش عالی در کشور به ویژه استان‌های بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد و فارس به نمایندگان این استان‌ها ارایه کردند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تاکید کرد: بررسی محرومیت استان‌های مذکور به تصمیم فرجی دانا برای توزیع عادلانه منابع و امکانات آموزشی منجر شد که با اجرایی شدن این تصمیم بسیاری از مشکلات که دغدغه نمایندگان نیز بود رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه طبق گزارش‌های ارایه شده از سوی فرجی دانا مبنی بر وضعیت آموزش عالی در بوشهر، کهکیلویه و بویر احمد و فارس وضعیت این‌ استان‌ها در قیاس با سایر استان‌ها مطلوب نبوده است٬ افزود: با وجود کاستی‌هایی آموزشی که در این استان وجود دارد مقرر شد با برگزاری مستمر جلسات هم‌اندیشی به رشد قابل توجهی دست یابیم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یادآور شد: اقدام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای برگزاری جلسات هم اندیشی با نمایندگان بسیار مطلوب بوده و به رفع کاستی‌ها در جهت رشد علمی کشور کمک شایانی خواهد کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار