آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

باهنر: هرگونه تعرضی به ایران کل منطقه را به آتش خواهد کشید

سرویس سیاسی
نایب رئیس مجلس گفت: به قدرت هایی که امروز ایران اسلامی را تهدید نظامی می کنند هشدار می دهیم که هرگونه تعرضی به ایران کل منطقه را به آتش خواهد کشید.
یکشنبه 1 مهر 1386 ساعت 11:30

محمدرضا باهنر با اشاره به هفته دفاع مقدس گفت: این هفته یادآور رشادت ها، دلاوری ها و ایثارگری های فرزندان رشید ملت بزرگ ایران و عظمت و صلابت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا امام راحل (ره) که با شجاعت کم نظیر مقاومت عظیم و دفاع مقدس ملت بزرگ ایران را رقم زدند، است.

وی ادامه داد: هفته دفاع مقدس را به فرمانده کل قوا مقام معظم رهبری، خانواده های معظم شهدا، جانبازان، مفقودین و آزادگان، فرماندهان گرانقدر ارتش و سپاه پاسداران، نیروی مقاومت بسیج، نیروی انتظامی و همه رزمندگان نامدار و گمنام کشور که نشان پرافتخار حضور در دفاع مقدس را در سینه دارند تبریک می گوییم.

نایب رئیس مجلس متذکر شد: امروز نیروهای مسلح ما به مراتب از دوران حمله رژیم بعثی عراق با خاک کشورمان در 31 شهریور 59 قدرتمندتر و توانمندتر و آماده تر هستند. رژه باشکوه روز گذشته نیروهای مسلح که برای اولین بار همه جنگ افزارهای به نمایش درآمده در آن، ساخت دستان قدرتمند فرزندان ایران اسلامی بود و پرواز جنگنده های پیشرفته صائقه، قدرت فناوری نظامی نیروی های مسلح ما را به جهانیان ثابت کرد و به رخ دشمنان این مرز و بوم کشید.

باهنر اظهار داشت: ما به عنوان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ملت بزرگ ایران ضمن عرض تبریک به نیروهای مسلح، حمایت همه جانبه خود را از آنها اعلام می کنیم و به قدرت هایی که امروز ایران اسلامی را تهدید نظامی می کنند هشدار می دهیم که هرگونه تعرض به ایران کل منطقه را به آتش خواهد کشید و بنابه فرموده مقام معظم رهبری دوران زدن و در رفتن تمام شده است.

وی افزود: امیدوارم کسی این بی عقلی را انجام ندهد و امنیت و صلح منطقه را به خطر نیاندازد.

باهنر تصریح کرد: مسئولان نظام با تاکید بر رهنمود مقام معظم رهبری در تکیه بر سه عنصر علم، عقل و عزم، زمینه پیشرفت و موفقیت سیاست های خارجی خود را فراهم ساختند و انشاالله کارآمدی بیش از پیش نظام را به نمایش خواهند گذاشت.

محمدرضا باهنر در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک بازگشایی مدارس به دانش آموزان و دانشجویان گفت: امیدواریم سال جاری شروع تحول جدی در نظام تعلیم و تربیت و اصلاح ساختار اساسی آن باشد.

وی افزود: بدون تردید آموزش و پرورش و دانشگاه نهادهای بی بدیلی در پی ریزی نظام تعلیم و تربیت اسلامی هستند و به همین دلیل این دو نهاد انقلابی نظام جمهوری اسلامی همواره مورد توجه دولت و مجلس شورای اسلامی بوده است.

باهنر خاطرنشان کرد: مجلس شورای اسلامی در دوره هفتم قدم های بسیار مهم و موثری در جهت رشد و توسعه دانشگاه ها و آموزش و پرورش به روایت ارقام و مبانی بودجه ریزی کشور برداشت و امیدواریم این قدم ها در سال جاری و در مجالس آینده ادامه پیدا کند و بتوانیم پایه های نهضت نرم افزاری و تولید علم را مطابق با مطالبات چشم انداز بیست ساله نظام جمهوری اسلامی بگونه ای طراحی کنیم که انشاالله به قدرت اول تولید علم و اقتصاد در منطقه دست پیدا کنیم.

نایب رئیس مجلس تصریح کرد: این مهم با اراده ملی و همگانی تصمیم سازان و تصمیم گیرندگان کشور و با همت همه علم پژوهان و متولیان تعلیم و تربیت محقق می شود.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار