انتخابات ریاست جمهوری
1386/04/12 09:08:00
سرویس سیاسی
حداد عادل در دیدار خانواده‌های شهدای هفتم تیر:

یاد شهدا انقلاب را از آفات دور می‌کند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید مواظب باشیم تا دچار آفت انقلابهای دیگر نشویم و باید توجه داشته باشیم که یاد شهدا، انقلاب را از این آفات دور می‌کند.


غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر روز سه شنبه در جمع خانواده‌های شهدای هفتم تیر 1360 در محل نمازخانه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه زنده نگهداشتن یاد شهدا از واجبات است، گفت: ما باید بدانیم که انقلاب اسلامی ارزان به دست نیامده است و در این راه خون‌هایی ریخته شده است.

وی تاکید کرد: حفظ یاد و خاطره شهدای هفت تیر بعنوان نمونه‌ای از شهدای انقلاب اسلامی این فایده را دارد که ما را به یاد فداکاری‌ها و اخلاص‌ روزهای اول انقلاب می‌اندازد.

رئیس مجلس شورای اسلامی به آفات انقلاب‌ها اشاره کرد و یادآور شد: امروز نزدیک به 30 سال از استقرار انقلاب اسلامی می‌گذرد و ما باید مواظب باشیم تا دچار آفت انقلابهای دیگر نشویم و باید توجه داشته باشیم که یاد شهدا، انقلاب را از این آفات دور می‌کند.

حداد عادل حضور خانواده‌های شهدای هفتم تیر در مجلس را گامی در جهت ارزش‌های انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز استوار شده اما دشمنان نظام و انقلاب در هیچ جای دنیا پناهگاهی ندارند و آمریکا منافقین کوردل را حفظ کرده تا شاید در زمانی از آنها بعنوان اهرمی استفاده کند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet