ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/12 18:06:53
سرویس اقتصادی
نعمتی:

دولت یازدهم پایه پولی را کنترل کرد/ وزیر اقتصاد برای خروج از رکود بانک ها را همراه کند

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره عملکرد یکساله دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم در ایجاد ثبات نسبی اقتصادی، کنترل پایه پولی و تورم عملکرد موفقی داشته است.
دولت یازدهم پایه پولی را کنترل کرد/ وزیر اقتصاد برای خروج از رکود بانک ها را همراه کند سخنگوی هیئت رئیسه مجلس درباره عملکرد یکساله دولت یازدهم گفت: دولت یازدهم در ایجاد ثبات نسبی اقتصادی، کنترل پایه پولی و تورم عملکرد موفقی داشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/43332.jpg دولت,یازدهم,پایه,پولی,را,کنترل,کرد/,وزیر,اقتصاد,برای,خروج,از,رکود,بانک,ها,را,همراه,کند Icana

بهروز نعمتی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره فعالیت یکساله دولت یازدهم گفت: دولت در مدت یکسال گذشته با مهار رشد تورم توانسته ثباتی نسبی در اقتصاد کشور برقرار کند.     

نماینده مردم اسد آباد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت در موضوع زیر ساخت های اقتصادی نیز توانسته پایه پولی را کنترل کند که این موضوع باعث شده نرخ ارز با التهاب و نوسان شدید روبرو نشود.

نعمتی درباره بازار سرمایه گفت: بخشی از ریزش های اخیر شاخص بازار بورس به دلیل رشد کاذب شاخص بازار سرمایه بوده و باید پذیرفت دولت در این زمینه نیز عملکرد قابل دفاعی داشته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم تصریح کرد: دولت باید در ادامه فعالیت خود به بحث عینت بخشی در اقتصاد توجه کند و بخش هایی مانند صنعت، کشاورزی و معدن را در بعد عملیاتی حمایت کند.

نعمتی افزود: وزیر اقتصاد باید از مدیران عملیاتی استفاده کند مخصوصا برای خروج از رکود اقتصادی باید بانک ها را با خود همراه کند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: با در نظر گرفتن شرایط جامعه و جهان عملکرد یکساله دولت یازدهم در مجموع قابل قبول است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet