خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/02 11:26:00
سرویس اجتماعی
امیری کهنوج تأکید کرد:

ضرورت تسریع در وصول مطالبه پیمانکار ساخت دو بیمارستان قلعه گنج و رودبار جنوب

نماینده مردم کهنوج،منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس،گفت:درحال حاضر وصول مطالبه یک و نیم میلیارد تومانی پیمانکار ساخت دو بیمارستان ۳۲ تخت خوابی قلعه گنج و رودبار جنوب از سوی وزارت راه و شهرسازی بسیار ضرورت دارد.
ضرورت تسریع در وصول مطالبه پیمانکار ساخت دو بیمارستان قلعه گنج و رودبار جنوب نماینده مردم کهنوج،منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس،گفت:درحال حاضر وصول مطالبه یک و نیم میلیارد تومانی پیمانکار ساخت دو بیمارستان 32 تخت خوابی قلعه گنج و رودبار جنوب از سوی وزارت راه و شهرسازی بسیار ضرورت دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/43997.jpg ضرورت,تسریع,در,وصول,مطالبه,پیمانکار,ساخت,دو,بیمارستان,قلعه,گنج,و,رودبار,جنوب Icana

محمدرضا امیری کهنوج درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستان های کهنوج،منوجان،رودبار جنوب،قلعه گنج و فاریاب در استان کرمان،گفت:شهرستان های کهنوج، منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب دارای 450 هزار نفر جمعیت است که متأسفانه فقط یک بیمارستان پاسخگوی حجم زیاد بیماران این 5 شهرستان است.

نماینده مردم کهنوج،منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر مردم منطقه حوزه انتخابیه ام در بخش بهداشت و درمان با مشکلات عدیده ای مواجه اند به طوری که فقط بیمارستان 12 فروردین کهنوج که بیش از 100 تخت خواب هم ندارد پاسخگوی بخش بهداشت و درمان این شهرستان ها است.  

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهار داشت: دو بیمارستان 32 تخت خوابی در شهرستان قلعه گنج و رودبار جنوب ساخته شده است اما متأسفانه به علت بی تدبیری مسئولان دولتی هنوز به بهره برداری کامل نرسیده اند.

مطالبه یک و نیم میلیارد تومانی پیمانکار

نماینده مردم کهنوج،منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه در حال حاضر پیمانکار ساخت دو بیمارستان 32 تخت خوابی در شهرستان های قلعه گنج و رودبار جنوب از وزارت راه و شهرسازی حدود یک و نیم میلیارد تومان طلبکار است به همین جهت تازمانی که طلب این پیمانکار وصول نشود بیمارستان ها به وزارت بهداشت و درمان برای تجهیز شدن تحویل داده نمی شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهار داشت: وزارت بهداشت و درمان اعلام کرده که چنانچه این دو بیمارستان 32 تختخوابی از سوی پیمانکاران تحویل داده شود،مسئولان این وزارتخانه آمادگی تجهیز کامل این بیمارستان ها را دارند.

نماینده مردم کهنوج، منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب درمجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه هنوز قوانین درمانی جدید در بیمارستان 24 تخت خوابی منوجان از جمله تخصیص مجوز اجرای پزشک خانواده انجام نشده است.

ضرورت وجود پزشک متخصص در بیمارستان منوجان

امیری کهنوج،با بیان اینکه در بیمارستان منوجان فقط بخش اورژانس آن فعال است،افزود:متأسفانه به علت کمبود پزشک متخصص هنوز این بیمارستان به طور کامل راه اندازی نشده است به همین جهت رسیدگی به این مهم از سوی وزارت بهداشت و درمان بسیار ضرورت دارد.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:چنانچه این بیمارستان ها با تجهیزات کامل از سوی وزارتخانه های مربوطه راه اندازی شوند بی شک بخش عمده ای از مشکلات درمانی شهرستان هایکهنوج، منوجان،رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب حل خواهد شد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet