اربعین حسینی
1393/05/12 18:09:46
سرویس اقتصادی

دولت یازدهم وارد حاشیه نشود/ احمدی نژاد خودش لیست بدهکاران را اعلام کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه دولت جدید وارد حاشیه نمی شود درباره تقاضای دولت قبل مبنی بر اعلام اسامی دانه درشتهای نزدیک به خودشان، گفت: محمود احمدی نژاد که خود مدعی بود لیست دانه درشتها را منتشر می کند وارد عمل شود و لیست بدهد.
دولت یازدهم وارد حاشیه نشود/ احمدی نژاد خودش لیست بدهکاران را اعلام کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه دولت جدید وارد حاشیه نمی شود درباره تقاضای دولت قبل مبنی بر اعلام اسامی دانه درشتهای نزدیک به خودشان، گفت: محمود احمدی نژاد که خود مدعی بود لیست دانه درشتها را منتشر می کند وارد عمل شود و لیست بدهد. https://cdn.icana.ir/d/019/47749.jpg دولت,یازدهم,وارد,حاشیه,نشود/,احمدی,نژاد,خودش,لیست,بدهکاران,را,اعلام,کند Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره درخواست دفتر محمود احمدی نژاد از رییس کل بانک مرکزی برای اعلام اسامی دانه درشتهای بانکی نزدیک به دولت قبل و اینکه نسبت دادن دانه درشتها به دولت قبل جو سازی سیاسی است،‌ گفت: این شبهات را احمدی نژاد ایجاد کرد، محمود احمدی نژاد که خود مدعی بود لیست دانه درشتها را منتشر می کند وارد عمل شود و لیست بدهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه دلیلی برای اعلام اسامی دانه درشتها از سوی دولت فعلی نیست،‌ گفت: رییس دولت قبل به یکی از وعده هایی که داده بود عمل کند و محض رضای خدا خودش لیست را اعلام کند.

وی با بیان اینکه احمدی نژاد یک بار گفت لیست دانه درشتها درجیب راستم و یکبار گفت درجیب چپم قرار دارد وهیچ وقت این لیست از جیب وی خارج نشد،‌گفت: عده ای مترصدند دولت را وارد حاشیه کنند اما این دولت وارد حاشیه نمی شود و توصیه من هم این است وارد حاشیه نشود.

این نماینده مردم در مجلس نهم گفت:‌ دولت لیستی داشته باشد به قوه قضاییه می دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet