خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/12 18:11:00
سرویس اقتصادی
عثمانی:

اعلام اسامی دانه درشتها ابهامات را برطرف می کند

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بانک مرکزی خواست تا به منظور پایان دادن به ابهامات ایجاد شده اسامی دانه درشتهای بانکی را اعلام کند.
اعلام اسامی دانه درشتها ابهامات را برطرف می کند عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از بانک مرکزی خواست تا به منظور پایان دادن به ابهامات ایجاد شده اسامی دانه درشتهای بانکی را اعلام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43001.jpg اعلام,اسامی,دانه,درشتها,ابهامات,را,برطرف,می,کند Icana

قسیم عثمانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره درخواست دفتر محمود احمدی نژاد از رییس کل بانک مرکزی برای اعلام اسامی دانه درشتهای بانکی نزدیک به دولت قبل و اینکه نسبت دادن دانه درشتها به دولت قبل جو سازی سیاسی است،‌ گفت: ابهامات موجود در این زمینه به صلاح کشور نیست.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی افزود: اگرافرادی از نزدیکان دولت قبل در لیست دانه درشتهای بانکی قرار دارند اگر هست اعلام کنند بانک مرکزی لیست آنها را اعلام کند.

وی افزود:‌ نامه دفتر رییس جمهور سابق به این معناست که افرادی از نزدیکان دولت قبل در لیست دانه درشتها نیستند از این رو اگر بانک مرکزی جواب ندهند یعنی حرف آنها درست است.

به گفته این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس بانک مرکزی برای اعلام اسامی دانه درشتهای بانکی الزام قانونی نمی خواهد و می تواند اسامی آنها را اعلام کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet