هدر اصلی
1393/05/12 17:00:46
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خجسته:

خون شهدای فلسطین قطعا اسرائیل را از بین می‌برد

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه بشر واقعی کودکان و مردم مظلوم غزه هستند، اظهار کرد: خون شهدای فلسطینی قطعا در آینده نزدیک اسرائیل را کاملا از بین می‌برد.
خون شهدای فلسطین قطعا اسرائیل را از بین می‌برد رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه بشر واقعی کودکان و مردم مظلوم غزه هستند، اظهار کرد: خون شهدای فلسطینی قطعا در آینده نزدیک اسرائیل را کاملا از بین می‌برد. https://cdn.icana.ir/d/019/43368.jpg خون,شهدای,فلسطین,قطعا,اسرائیل,را,از,بین,می‌برد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛امیر خجسته با اشاره به نقض آتش‌بس توسط رژیم صهیونیستی گفت: در حال حاضر اسرائیل کاملا به بن‌بست رسیده و گروهی به نام حزب‌الله حیثیت آن را به باد داده است.

وی ادامه داد: اسرائیل غاصب، زمین‌خوار و اشغالگر است و امروزه به برکت جمهوری اسلامی و با هدایت مقام معظم رهبری و بیداری که در جهان اسلام ایجاد شده است دیگر جایگاه خود را از دست داده و نمی‌تواند دوام داشته باشد.
 
نماینده مردم همدان در مجلس با اشاره به تلاش ابرقدرت‌های غربی و آمریکایی برای حفظ جایگاه این رژیم خاطرنشان کرد: باید قبول کنیم که این جایگاه قابل حفظ نیست و به بن‌بست کامل رسیدن اسرائیل در آینده نزدیک دیده می‌شود و این جنگ و همه اعمالی که انجام می‌دهد همه برای بیرون آمدن از این بن‌بست است.
 
خجسته در ادامه گفت:‌ در پنج قاره بزرگ جهان مردم به خیابان‌ها آمدند و مرگ بر اسرائیل گفته و از مردم فلسطین و غزه حمایت می‌کنند که اینها همه ناشی از خون شهدای فلسطینی است که قطعا اسرائیل را از بین خواهد برد.
 
وی با بیان اینکه جهانیان خفته امروزه با کشتاری که اسرائیل انجام می‌دهد بیدار شده و موضع واحدی گرفتند، تصریح کرد: این جنگ با وجود کشته‌هایی که داده حسن‌های زیادی نیز داشته است. یکی اینکه جهانیان بیدار شده‌اند؛ همچنین اینکه ماهیت سازمان ملل و سازمان‌های مدعی حقوق بشر رو شده و مشخص شد آنها فقط ملعبه‌ای در دست استکبار جهانی بوده و دشمن واقعی کودکان و مردم مظلوم غزه هستند.
 
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور یادآور شد: یکی دیگر از این محاسن این است که همه جهانیان سکوت سران خودفروخته عرب را دیدند که چگونه برای حفظ جایگاه خود در کنار اسرائیل غاصب تلاش می‌کنند؛ لذا این جنگ دستاوردهای خوبی نیز داشته است.
خجسته در پایان با اشاره به اعتقاد بر پیروزی خون بر شمشیر، اظهار کرد: ما اسرائیل را مجموعه‌ای مستاصل، به بن‌بست رسیده و مجنون می‌دانیم و ان‌شاءالله به زودی شاهد شکست واقعی اسرائیل خواهیم بود.
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet