خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/12 18:14:33
سرویس اقتصادی
اسدالهی در تشریح جزئیات سفر ترکان و نعمت زاده به خراسان رضوی عنوان کرد:

تاکید به بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت های مرز/ تحویل زمین های منطقه ویژه دوقارون ظرف یک ماه آینده

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاور ارشد رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مناطق تربت جام، تایباد و باخزر وعده رفع موانع تولید و فعال شدن منطقه آزاد دوقارون را دادند.
تاکید به بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت های مرز/ تحویل زمین های منطقه ویژه دوقارون ظرف یک ماه آینده نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس شورای اسلامی گفت: مشاور ارشد رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از مناطق تربت جام، تایباد و باخزر وعده رفع موانع تولید و فعال شدن منطقه آزاد دوقارون را دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/49217.jpg تاکید,به,بهره,مندی,هرچه,بیشتر,از,ظرفیت,های,مرز/,تحویل,زمین,های,منطقه,ویژه,دوقارون,ظرف,یک,ماه,آینده Icana

غلام رضا اسدالهی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت در رابطه با جزئیات سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت و مشاور ارشد رییس جمهور گفت: نعمت زاده روز جمعه در سفر به تربت جام از کارخانه سیمان، شیشه و برخی دیگر از واحدهای تولیدی منطقه بازدید و جلسه ای نیز به منظور رفع مشکلات معادن با دست اندکاران این بخش برگزار شد.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه برخی از تولیدکنندگان مشکلاتی مانند کمبود نقدینگی در واحدهای تولیدی را مطرح کردند که وزیر صنعت نیز قول پیگیری و حل مشکلات را داد.

وی ادامه داد: اکبر ترکان نیز در این سفر از منطقه ویژه اقتصادی دوقارون بازدید و با مشکلات منطقه از نزدیک آشنا شد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: مشاور ارشد رییس جمهور همچنین وعده داد که ظرف یک ماه آینده، زمین های متعلق به سازمان مسکن و شهرسازی را جهت فعال سازی منطقه ویژه تحویل دهد.

وی گفت: در ادامه این بازدید مشکلات برخی تجار برای مبادلات با افغانستان مطرح و مشاور ارشد رییس جمهور قول رفع موانع را داد، همچنین در ادامه به بهره مندی هرچه بیشتر از ظرفیت های مرز تاکید شد.

عضو هیات رییسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تصریح کرد: منطقه ویژه دوقارون مدتی پیش در دولت و مجلس تصویب شد، اما متاسفانه ثمره ای برای مردم نداشته و امیدواریم که این بازدید به رفع موانع و مشکلات منتهی شود.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخزر در مجلس افزود: اکنون منطقه تربت جام، تایباد و باخزر ظرفیت های بسیاری برای سرمایه گذاری داشته و برگزاری این جلسه ثمرات مثبتی را برای مردم منطقه در پی خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet