هدر اصلی
1393/05/12 20:51:43
سرویس فراکسیون ها

اعضای فراکسیون زنان مجلس به بنگلادش سفر کردند/ جزئیات برنامه ها و ملاقات ها

اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی که به بنگلادش سفر کرده اند در این سفر با نخست وزیر، رییس مجلس، وزرا و نمایندگان مجلس این کشور دیدار و گفتگو خواهند داشت.
اعضای فراکسیون زنان مجلس به بنگلادش سفر کردند/ جزئیات برنامه ها و ملاقات ها اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی که به بنگلادش سفر کرده اند در این سفر با نخست وزیر، رییس مجلس، وزرا و نمایندگان مجلس این کشور دیدار و گفتگو خواهند داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/45518.jpg اعضای,فراکسیون,زنان,مجلس,به,بنگلادش,سفر,کردند/,جزئیات,برنامه,ها,و,ملاقات,ها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت هیات فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه به ریاست فاطمه رهبر و با همراهی نیره اخوان بیطرف، سکینه عمرانی و شهلا میرگلو بیات که به داکار پایتخت بنگلادش سفر کرده اند در بدو ورود مورد استقبال نماینده ویژه رئیس مجلس بنگلادش قرار گرفتند.

اعضای این هیات اعزامی در این سفر از خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران بازدید می کنند.

همچنین ملاقات های هیات ایرانی از فردا آغاز می شود که پس از بازدید از از پارلمان، با شیرین شرمین چودری رییس مجلس بنگلادش، خانم دیکومونی رییس کمیته دائمی پارلمان در امور وزارت خارجه، اعضای کمیته دائمی پارلمان در زمینه زنان و کودکان و تعدادی از نمایندگان دیدار می کنند.

روز چهارشنبه نیز هیات فراکسیون بانوان مجلس شورای اسلامی با مهر افروز چومکی وزیر مشاور در امور زنان و کودکان  و خانم شیخ  حسینه نخست وزیر و اسدالزمان نور وزیر فرهنگ بنگلادش ملاقات دارند.

گفتنی است، هیات ایرانی در روز آخر سفر خود در پارلمان بنگلادش با رسانه های این کشور مصاحبه مطبوعاتی خواهد داشت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet