وکالة الانباء للمجلس الشوری الاسلامی

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/13 11:29:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان‌ملا خبر داد

تقدیم طرح صیانت از جنگل‌‌ها توسط نمایندگان شمال به کمیسیون کشاورزی

نماینده مردم آمل در مجلس از تهیه طرح صیانت از جنگل‌های کشور توسط تعدادی از نمایندگان شمال خبر داد.
تقدیم طرح صیانت از جنگل‌‌ها توسط نمایندگان شمال به کمیسیون کشاورزی نماینده مردم آمل در مجلس از تهیه طرح صیانت از جنگل‌های کشور توسط تعدادی از نمایندگان شمال خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/49270.jpg تقدیم,طرح,صیانت,از,جنگل‌‌ها,توسط,نمایندگان,شمال,به,کمیسیون,کشاورزی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی از تهیه طرحی توسط نمایندگان شمال کشور برای جلوگیری از تخریب جنگل‌ها در این منطقه از کشور خبر داد و گفت: در حال حاضر این طرح آماده شده و هفته آینده تقدیم کمیسیون کشاورزی مجلس می‌شود.

وی به بخشی از جزئیات این طرح اشاره کرد و افزود: در این طرح پیشنهاد شده که به منظور جلوگیری و نیز کاهش میزان آسیب دیدگی جنگل‌های کشور، بهره‌برداری از آنها در یک دوره 5 ساله متوقف شود.
 
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تأکید کرد: با توجه به اینکه توقف بهره‌برداری از جنگل‌ها به فعالیت کارخانه‌های چوب و کاغذسازی آسیب می‌رساند، تمهیداتی در این طرح برای جلوگیری از آسیب به این کارخانه‌ها دیده شده که باید به تصویب کمیسیون کشاورزی مجلس برسد.
 
یوسفیان‌ملا خاطرنشان کرد: در بخش دیگری از این طرح مقرر شده افرادی که قصد ساخت و ساز در هر کدام از مناطق جنگلی کشور را دارند، می‌بایست مجوز ساخت بنا را از کمیسیون ماده 13 استان دریافت کنند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet