هدر اصلی
1393/05/13 08:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زمانیان دهکردی:

دولت به رفع مشکلات مردم نگاه ویژه دارد

نماینده شهرکرد،بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهوری نگاه ویژه به حل مشکلات مردم استان دارد و امید است با این نگاه هیات دولت، بخشی از مشکلات استان حل شود.
دولت به رفع مشکلات مردم نگاه ویژه دارد نماینده شهرکرد،بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهوری نگاه ویژه به حل مشکلات مردم استان دارد و امید است با این نگاه هیات دولت، بخشی از مشکلات استان حل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/44565.jpg دولت,به,رفع,مشکلات,مردم,نگاه,ویژه,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛سیدسعید زمانیان دهکردی روز دوشنبه در آستانه سفر دکتر روحانی به چهارمحال وبختیاری تعیین تکلیف پالایشگاه شهرکرد، تسریع در اجرای پتروشیمی بروجن و لردگان، تکمیل طرح ها بویژه در بخش زیرساختی نظیر راه و راه آهن و اقدام برای رونق گردشگری را از خواسته های مردم استان از رییس جمهوری بیان کرد.

عضو مجمع نمایندگان چهارمحال وبختیاری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تسریع در تکمیل راه چهارخطه شهرکرد به سامان و تیران، شهرکرد به زاینده رود جنوبی، تونل چری و چهارخطه شهرکرد به بروجن و لردگان و تخصیص 100درصدی اعتبارات ملی و استانی از دیگر خواسته های مردم استان از دولت است.
نماینده شهرکرد، بن و سامان همچنین بر لزوم اقدام دستگاه ها برای استفاده مطلوب از فرصت سفر دولت به استان چهارمحال وبختیاری به منظور رونق هرچه بیشتر استان تاکید کرد.
 
وی با اشاره به مشکلات چهارمحال وبختیاری در تامین آب مودنیاز کشاورزی و آشامیدنی، تاکید کرد امید است این معضل بزرگ نیز با تدبیر دولت به شکل اساسی حل شود.
 
رییس جمهوری و هیات دولت روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری میهمان مردم استان خواهند بود./
 
پایان پیام

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet