ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/13 12:33:23
سرویس اجتماعی
خضری خبر داد:

تلاش برای تحقق مصوبه دولت در اختصاص ردیف بودجه سنواتی به دانش‌آموزان شین‌آبادی/رایزنی برای پرداخت دیه کامل

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس٬ از تشکیل جلسه با حضور والدین دانش‌آموزان شین‌آبادی و معاون اداره مالی وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پرداخت دیه کامل به این دانش‌آموزان٬ مستمری و ارایه کمک هزینه به خانواده‌های آنان با اختصاص بودجه سنواتی محور اصلی این جلسه بود.
تلاش برای تحقق مصوبه دولت در اختصاص ردیف بودجه سنواتی به دانش‌آموزان شین‌آبادی/رایزنی برای پرداخت دیه کامل نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس٬ از تشکیل جلسه با حضور والدین دانش‌آموزان شین‌آبادی و معاون اداره مالی وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پرداخت دیه کامل به این دانش‌آموزان٬ مستمری و ارایه کمک هزینه به خانواده‌های آنان با اختصاص بودجه سنواتی محور اصلی این جلسه بود. https://cdn.icana.ir/d/019/47131.jpg تلاش,برای,تحقق,مصوبه,دولت,در,اختصاص,ردیف,بودجه,سنواتی,به,دانش‌آموزان,شین‌آبادی/رایزنی,برای,پرداخت,دیه,کامل Icana

رسول خضری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت،با یادآوری جلسه روز گذشته یک‌شنبه (12 مرداد) خانواده‌های دانش‌آموزان شین‌آبادی با معاون اداره مالی وزارت آموزش و پرورش٬ گفت: در این جلسه مقرر شد هر چه سریع‌تر به موضوع پرداخت دیه کامل به دانش‌اموزان شین‌آبادی از سوی دولت رسیدگی شود.

نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:  مطالبه ما از دولت در خصوص دانش‌آموزان شین‌آبادی پرداخت دیه کامل به دختران حادثه دیده در آتش‌سوزی٬ در نظر گرفتن مستمری دایم برای آنان و همچنین پرداخت کمک هزینه به خانواده‌های آنان است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس نهم، با بیان اینکه دولت باید از دانش‌آموزان حادثه دیده در آتش‌سوزی مدرسه شین‌آباد حمایت کند٬ تصریح کرد: خوشبختانه مصوبه دولت یازدهم مبنی بر درنظر گرفتن ردیف بودجه سنواتی برای تکمیل دیه این دانش‌آموزان٬ پرداخت مستمری دائم به آنان و همچنین در نظر گرفتن کمک هزینه برای خانواده‌هایشان جای امیدواری برای بهبود وضعیت و کسب رضایت آنان دارد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با مثبت ارزیابی کردن مصوبه دولت در خصوص درنظر گرفتن ردیف قانونی در بودجه سنواتی برای کمک به دانش‌آموزان شین‌آبادی٬‌ گفت: با توجه به اینکه سوختگی این دانش‌اموزان بسیار زیاد است دولت باید با حمایت‌های لازم از آنان به حضورشان در جامعه کمک کند چرا که وضعیت ظاهری این عزیزان همچنان با وجود عمل‌های جراحی بسیار باز هم به شرایط مطلوب نرسیده است.

وی با تاکید بر اینکه باید آینده دانش‌آموزان شین‌آبادی تامین شود٬ گفت: دولت باید هزینه‌های درمان و بسته‌های حمایتی خود را برای این عزیزان گسترش دهد.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با یادآوری وضعیت کنونی دانش‌آموزان شین‌آبادی٬ گفت: مقرر شده است کلاس‌های تقویتی برای این عزیزان در طول تابستان برگزار شود تا عقب افتادگی تحصیلی در بین آنان رخ ندهد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس نهم، یادآور شد: پیگیری وضعیت دانش‌اموزان شین‌آبادی و نامه‌نگاری با مسئولان تا حصول نتیجه نهایی و بهبود وضعیت کلی این عزیزان ادامه خواهد داشت.

 

حرکت لاک‌پشتی تجهیز مدارس به سیستم های گرمایشی استاندارد

خضری با یادآوری وضعیت نامطلوب مدارس کشور در خصوص مجهز بودن به سیستم های گرمایشی٬ تصریح کرد: متاسفانه به دلیل ضعف مدریریتی٬ نبود انسجام لازم در تصمیم گیری‌ها و همچنین حرکت لاک‌پشتی در مجهز کردن مدارس به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی استاندارد امکان بروز دوباره حادثه شین‌آباد در نقاط دیگر کشور را تقویت می‌کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی٬ با ضروری خواندن توجه دولت به تجهیز مدارس به سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی مدارس٬ افزود: بی‌توجهی به استفاده از بخاری‌های نفتی در مدارس فاجعهَ‌ ای است که با غفلت مسئولان جان آینده‌سازان کشور را می‌گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet