هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فتاحی:

مقاومت ماشین جنگی اسرائیل را متوقف می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت مسلمانان و مقاومت، ماشین جنگی اسرائیل غاصب را متوقف می کند.
دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 16:01
مقاومت ماشین جنگی اسرائیل را متوقف می کند رییس فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت مسلمانان و مقاومت، ماشین جنگی اسرائیل غاصب را متوقف می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/43118.jpg مقاومت,ماشین,جنگی,اسرائیل,را,متوقف,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛عابد فتاحی افزود: رهبر معظم انقلاب با درایت و تیزبینی خاص خود در شرایطی که کاخ سفید، تحمل حماس و مقاومت را از دست داده و خواهان خلع سلاح آنهاست، پشتیبانی بیشتر مسلمانان را از آنان خواستار شدند.

وی اظهار کرد: امروز مقاومت در برابر گلوله، گلوله در مقابل موشک، موشک به سوی رژیم صهیونیستی روانه می کند و این باعث هراس اسراییل غاصب شده است.
 
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی از هراس به تکاپو افتاده و دست به جنایات بیشتری می زند، گفت: قتل عام کودکان بی گناه به فجیع ترین شکل و افزایش بی رویه این جنایات، سند روشنی بر واهمه اسرائیل غاصب از مقاومت است.
 
وی ادامه داد : بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب ملت فلسطین نباید تنها بماند، مسلمانان وظیفه دارند با اتحاد و یکپارچگی خود به جنایات اسرائیل غاصب و نوکرانش پایان داده و موج اسلام خواهی را در جهان گسترش دهند.
فتاحی با انتقاد از سکوت مجامع بین المللی و بمباران شدن اردوگاه فلسطینیان یادآوری کرد: سکوت مرگبار سازمان ملل و مجامع بین المللی گواه روشنی بر حمایت این سازمان ها از رژیم صهیونیستی و سند دروغگویی آنهاست.
تعداد شهدای حملات اخیر رژیم اشغالگر قدس به نوار غزه به بیش از 1300 نفر رسیده که عمده این شهدا را کودکان و زنان بی دفاع تشکیل می دهند./
پایان پیام

 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000