هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عبدی:

دولت باید زمینه را برای رشد کارآفرینی فراهم کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تشکیل سازمان ملی مهارت را بسیار مفید عنوان کرد.
دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 14:50
دولت باید زمینه را برای رشد کارآفرینی فراهم کند عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، تشکیل سازمان ملی مهارت را بسیار مفید عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/57893.jpg دولت,باید,زمینه,را,برای,رشد,کارآفرینی,فراهم,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ایرج عبدی گفت: نتیجه کارآفرینی نتیجه تجربه و دانش است که تبدیل به کار و تولید و ایجاد اشتغال می‎شود.

وی تأکید کرد: دولت باید زمینه‎ها را برای رشد کارآفرینی فراهم کند و دانشگاه باید به سمتی هدایت شود که مهارت منجر به کارآفرینی شود.

عبدی خاطرنشان کرد: از یک سال و نیم قبل در مجلس پیگیر تشکیل سازمان ملی مهارت هستیم که این سازمان بدون شک کاربردهای زیادی در بحث مهارت و رشد کارآفرینی خواهد داشت.

نماینده مردم خرم‎آباد ادامه داد: دانشگاه باید به سمتی حرکت کند که علاوه بر علم، مهارت را نیز یاد بدهد و راهی غیر از این برای کاهش بیکاری نداریم.

وی با اشاره به برپایی نمایشگاه مهارت، اظهار کرد: با چیزی که مدنظر است خیلی فاصله داریم. این نمایشگاه‎ها باید خیلی بیشتر و در زمان‎ها و مناسبت‎های مختلف برگزار شود و به جایی برسیم که شاهد برگزاری نمایشگاه دائمی مهارت باشیم. /
 
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000