ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/13 17:56:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منوچهری:

جهاد دانشگاهی گام‌های موثری جهت توسعه کشور برداشته است

‌یک نماینده مجلس گفت: جهاددانشگاهی از زمان تاسیس تاکنون قدمهای مثبتی در زمینه تولید علم، فناوری و نوآوری برداشته است.
جهاد دانشگاهی گام‌های موثری جهت توسعه کشور برداشته است ‌یک نماینده مجلس گفت: جهاددانشگاهی از زمان تاسیس تاکنون قدمهای مثبتی در زمینه تولید علم، فناوری و نوآوری برداشته است. https://cdn.icana.ir/d/019/45963.jpg جهاد,دانشگاهی,گام‌های,موثری,جهت,توسعه,کشور,برداشته,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛نعمت الله منوچهری اظهار کرد: جهاددانشگاهی در زمینه تولید علم و نوآوری اقدامات قابل توجهی داشته و گام های موثری در جهت توسعه کشور برداشته است.

وی اشاره ای نیز به دستاوردهای جهاددانشگاهی در سالهای اخیر داشت و تاکید کرد: در نمایشگاه هایی که از دستاوردهای جهاددانشگاهی برگزار شده، تولید علم و نوآوری بسیار قابل توجه بوده است.

وی تولید علم و نوآوری را بحث اصلی کشور دانست که می تواند در شکوفایی استعدادها موثرتر باشد.

نماینده پاوه و اورامانات با بیان اینکه جهاددانشگاهی باید دستاوردهای خود را به اطلاع مردم برساند، تصریح کرد: لازم است جهاد دانشگاهی ارتباط و تعامل بیشتری با دانشگاه‌ها، مراکز تولیدی و مراکز صنعتی داشته باشد.

این عضومجمع نمایندگان استان کرمانشاه همچنین با اشاره به جایگاه جهاددانشگاهی کرمانشاه، افزود: جهاددانشگاهی کرمانشاه جزء رتبه های برتر کشور است و می توان نمره قابل قبولی به آن داد.

وی از نوآوری‌ها و اختراعات جدید جهاددانشگاهی کرمانشاه به عنوان یکی از دستاوردهای قابل توجه یاد کرد و افزود: جهاددانشگاهی کرمانشاه می تواند در بسیاری از حوزه های دیگر نیز فعالیت بیشتری داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه باید حمایت های دولت از جهاددانشگاهی بیشتر شود، یادآوری کرد: افزایش حمایت باعث می شود جهاددانشگاهی در سایر زمینه ها نیز مثمرثمرتر باشد.

به گفته این نماینده مجلس، حمایت از جهاددانشگاهی باید حمایتی جهادی باشد. /
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet