هدر اصلی
1393/05/13 13:37:27
سرویس سیاسی
جوکار با اشاره به اطلاعیه وزارت اطلاعات:

امنیت‌کشور مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان‌گمنام است/حساب‌ویژه دشمنان برای ایجاد اختلافات مذهبی

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه اقدام به موقع وزارت اطلاعات در تعطیلی تعدادی از دفاتر شبکه های ماهواره ای غیر قانونی زنگ خطر و تلنگری برای مسئولان کشور است تا هوشیارانه‌تر در جهت اجرای وظایف خود و مقابله با برنامه‌های دشمن اقدام کنند.، گفت: قطعا امنیت کنونی ‌کشور را مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان وزارت اطلاعات هستیم.
امنیت‌کشور مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی سربازان‌گمنام است/حساب‌ویژه دشمنان برای ایجاد اختلافات مذهبی عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با بیان اینکه اقدام به موقع وزارت اطلاعات در تعطیلی تعدادی از دفاتر شبکه های ماهواره ای غیر قانونی زنگ خطر و تلنگری برای مسئولان کشور است تا هوشیارانه‌تر در جهت اجرای وظایف خود و مقابله با برنامه‌های دشمن اقدام کنند.، گفت: قطعا امنیت کنونی ‌کشور را مدیون تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان وزارت اطلاعات هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/71979.jpg امنیت‌کشور,مدیون,تلاش‌های,شبانه‌روزی,سربازان‌گمنام,است/حساب‌ویژه,دشمنان,برای,ایجاد,اختلافات,مذهبی Icana

محمدصالح جوکار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اطلاعیه وزارت اطلاعات مبنی بر تعطیلی تعدادی از دفاتر شبکه های ماهواره ای غیر قانونی از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج) به‌علت ایجاد اختلافات مذهبی وتشدید تفرقه در جهان اسلام وتخریب وجهه تشیع، گفت: ایجاد اختلافات فرقه‌ای و مذهبی از سوی دشمنان در کشور نشان‌دهنده این است که دشمنان انقلاب اسلامی حساب ویژه‌ای را برای این موضوع باز کرده است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی، بر لزوم رصد و نظارت بر فعالیت‌ شبکه‌های ماهواره‌ای تأکید کرد و افزود:‌ قطعا دستگاه‌ها و سازمان‌های متولی باید با هوشیاری ضمن مقابله و برخورد با جریان‌های تفرقه‌انگیز و غیرقانونی، از ایجاد زمینه فعالیت این گروه‌ها جلوگیری کند.

جوکار ادامه داد: اقدام به موقع وزارت اطلاعات در تعطیلی تعدادی از دفاتر شبکه های ماهواره ای غیر قانونی زنگ خطر و تلنگری برای مسئولان کشور است تا هوشیارانه‌تر در جهت اجرای وظایف خود و مقابله با برنامه‌های دشمن اقدام کنند.

وی اقدامات و عملکرد وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران را بسیار مثبت و مطلوب ارزیابی کرد و افزود: کارنامه این وزارتخانه و مقابله دقیق و سریع با فتنه‌ها و دشمنی‌ها و ثبات کنونی کشور نشان‌دهنده اشراف اطلاعاتی و برنامه‌ریزی آن است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، افزود: دشمن در شرایط کنونی در حال برنامه‌ریزی جهت آسیب زدن به نظام جمهوری اسلامی است، که با توجه به این موضوعات برنامه‌ریزی بیشتر دستگاه‌های اطلاعاتی بسیار ضروری است.

با اقدامات اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) دفاتر تولید تعدادی از شبکه های ماهواره ای که در چهار استان کشور به طور مخفیانه و غیر قانونی در راستای ایجاد اختلافات مذهبی وتشدید تفرقه در جهان اسلام وتخریب وجهه تشیع فعالیت می کردند، شناسایی و با حکم قضایی تعطیل وعوامل آنها بازداشت شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet