خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/05/15 06:08:00
سرویس اجتماعی
تامینی لیچایی تاکید کرد:

اجساد کالبد شکافی شده باید مجددا به پزشکی قانونی عودت داده شود

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از پیگیری تخلفات پزشکی قانونی در این کمیسیون خبر داد.
اجساد کالبد شکافی شده باید مجددا به پزشکی قانونی عودت داده شود نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از پیگیری تخلفات پزشکی قانونی در این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/47456.jpg اجساد,کالبد,شکافی,شده,باید,مجددا,به,پزشکی,قانونی,عودت,داده,شود Icana

حسن تامینی لیچایی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اهدای اجساد بیماران سرطانی به مرکز تحقیقاتی دانشگاه ها گفت: اجساد این بیماران پس از فوت در اختیار پزشکی قانونی  قرار می گیرد و این نهاد است که جنازه ها را در اختیار مراکز تحقیقاتی به منظور کالبد شکافی قرار می دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:دانشگاه وظیفه دارند پس از پایان کالبد شکافی اجساد را در اختیار پزشکی قانونی منظور انجام مراحل کفن و دفن قرار دهند.

تامینی لیچایی تصریح کرد: ممکن است در این رابطه تخلفی صورت گرفته باشد اما تا کنون گزارش یا مدرک دالی که این موضوع را اثبات کند به کمیسیون بهداشت و درمان ارائه نشده است.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در صورت وجود تخلف مردم می توانند موارد به این کمیسیون اعلام کنند  تا با جدیت پیگیری شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet