هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس:

جنایات هولناک درغزه چهره واقعی رژیم اسراییل را درجهان به نمایش گذاشت

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جنایات هولناک درغزه چهره واقعی رژیم غاصب اسراییل را در جهان به نمایش گذاشت.
دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 18:26
جنایات هولناک درغزه چهره واقعی رژیم اسراییل را درجهان به نمایش گذاشت عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جنایات هولناک درغزه چهره واقعی رژیم غاصب اسراییل را در جهان به نمایش گذاشت. http://cdn.icana.ir/d/019/48083.jpg جنایات,هولناک,درغزه,چهره,واقعی,رژیم,اسراییل,را,درجهان,به,نمایش,گذاشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛حجت الاسلام سیدمحمد موسوی سجاسی به فجایع انسانی غیرقابل انکار علیه مردم مظلوم غزه اشاره کرد و افزود: حملات گسترده و وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه مردم این منطقه نفرت و انزجار جهانی را موجب شده است.

وی یادآورشد: بزرگی فاجعه در غزه به حدی رسیده است که حتی دل افراد غیر مسلمان را به درد می آورد.
حجت الاسلام موسوی سجاسی تصریح کرد: سکوت مدعیان حقوق بشر و چشم پوشی آنها از کشتار بی رحمانه مردم غزه بیانگر همسویی و تایید اقدامات وحشیانه رژیم صهیونیستی است.
 
وی، با تاکید بر اینکه وظیفه هر مسلمانی حمایت از حقوق یکدیگر در مواقع گوناگون است، اظهار کرد: هم اکنون همه مسلمانان در حمایت همه جانبه از غزه باید یک صدا و متحد و در یک مسیر حرکت کنند.
 
نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی گفت: سالهای مدیدی است که مردم مظلوم فلسطین برای دفاع ازسرزمین خود زیر آتش دشمن قرار گرفته اند و این درحالی است که مجامع بین المللی به ویژه مدعیان حقوق بشر نسبت به این مسله بی تفاوت هستند.
 
وی اظهارکرد: بیشترین شمار کشته شدگان وقایع غزه را کودکان و زنان تشکیل می دهند و رژیم صهیونیستی بدون توجه به حقوق انسانی حتی پناهگاههای وابسته به سازمانهای بشردوستانه را نیز مورد هدف قرار می دهد.
حجت الاسلام موسوی سجاسی خاطرنشان کرد: مقاومت مردم غزه تنها راه زمین گیر شدن و خفت و خواری هرچه بیشتر رژیم اسراییل در برابر حملات است./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000