عید سعید غدیرخم
1393/05/13 15:34:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خانمحمدی:

عملگرایی دولت یازدهم در مهار تورم ستودنی است

نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: عملگرایی دولت تدبیر و امید در مهار تورم ارزشمند و ستودنی است.
عملگرایی دولت یازدهم در مهار تورم ستودنی است نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: عملگرایی دولت تدبیر و امید در مهار تورم ارزشمند و ستودنی است. https://cdn.icana.ir/d/019/43367.jpg عملگرایی,دولت,یازدهم,در,مهار,تورم,ستودنی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایرنا؛محمدرضا خانمحمدی افزود: افزایش لجام گسیخته تورم طی سالهای گذشته و نبود برنامه ریزی منسجم و مدون معضلات اساسی را در حوزه اقتصاد کشور ایجاد کرد.

وی یادآوری کرد: یکی از اولویت های اصلی دولت یازدهم، مهار تورم و کاهش معضلات ناشی از آن بود که این مهم در کوتاه مدت شکل عملیاتی به خود گرفت.
 
خان محمدی اضافه کرد: مهار تورم تابع شرایط مختلفی است و دولت یازدهم نیز با عزم جدی و تلاش بیشتر در صدد رفع این معضل است.
 
وی،همچنین به برنامه های دولت یازدهم برای خروج از رکود تورمی در کشور اشاره و اظهار کرد: رکود حاکم در کشور واقعه ای زودگذر و اتفاقی نیست بلکه حاصل عوامل گوناگونی است که عبور از آن نیاز به فرآیند طولانی مدت دارد.
 
نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رکود تورمی به نوبه خود انگیزه کاری و تولید را کاهش می دهد که رفع مشکلات آن نیز تابع شرایط مختلفی است.
 
وی اظهار کرد: ایجاد اشتغال، رفع مشکلات مربوط به معوقات بانکی و مالیات و حمایت از صنایع متعددی که به دلایل مختلف دچار آسیب شده اند باید در اولویت برنامه های اقتصادی دولت قرار گیرد.
 
خان محمدی خاطرنشان کرد: برای اجرای بهتر برنامه های خروج از رکود تورمی جلسات متعدد با کمیسیون صنایع، نمایندگان مجلس و وزیران برگزار می شود و این روند می تواند به اتخاذ تصمیمات مهم و تاثیرگذار در این بخش منجر شود.

 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet