هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ناصری:

مشکلات اعتباری سال جاری مانع تخصیص نیم درصد بودجه قرآنی دستگاه های دولتی شد

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس گفت: متأسفانه در سال جاری به علت مشکلات اعتباری، ردیف بودجه ای در اختیار دولت برای رسیدگی به امور قرآنی ادارات اختصاص نیافت با این حال ادارات دولتی باید برای ترویج فرهنگ و شناخت مفاهیم قرآنی تلاش کنند.
دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 13:59
مشکلات اعتباری سال جاری مانع تخصیص نیم درصد بودجه قرآنی دستگاه های دولتی شد عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس گفت: متأسفانه در سال جاری به علت مشکلات اعتباری، ردیف بودجه ای در اختیار دولت برای رسیدگی به امور قرآنی ادارات اختصاص نیافت با این حال ادارات دولتی باید برای ترویج فرهنگ و شناخت مفاهیم قرآنی تلاش کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/65975.jpg مشکلات,اعتباری,سال,جاری,مانع,تخصیص,نیم,درصد,بودجه,قرآنی,دستگاه,های,دولتی,شد Icana

علی اکبر ناصری در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، درباره اهمیت پرداخته شدن به مباحث قرآنی از سوی دستگاه های دولتی اظهار کرد: شأن نزول قرآن برای حیات طیبه اسلامی بوده و لازم است افراد با فرهنگ، متون و مضامین قرآنی آشنا باشند.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از این رو در راستای تبلور سنن وحیانی بخشنامه اداری مبنی بر لزوم توجه و پرداختن به امور قرآنی در ادارات دولتی صادر شده است که لازم است دستگاه ها به این امر توجه لازم را داشته باشند.

وی افزود: مجلس شورای اسلامی نیز تأکید بر آشنایی دستگاه ها، ارگان ها، نهادهای و ادارات دولتی با مضامین قرآنی دارد از این رو طی سال هایی درصدی از بودجه را به این قضیه اختصاص می دهد.

عضو فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه در سال جاری به علت مشکلات اعتباری، ردیف بودجه ای در اختیار دولت برای رسیدگی به امور قرآنی ادارات اختصاص نیافت با این حال ادارات دولتی باید برای ترویج فرهنگ و شناخت مفاهیم قرآنی تلاش کنند.

ناصری در پایان خاطرنشان کرد: در فراکسیون قرآن و عترت نیز جلساتی برای رفع مشکلات موجود بر سر راه اجرای بخشنامه ترویج فرهنگ قرآنی در ادارات داریم که طی آن پیشنهادات اعضا برای افزایش کیفیت این مباحث بررسی می شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000