شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
تاجگردون در دیدار با رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول:

تجربه ثابت کرده که اقتصاد ایران توانایی خروج از مرحله دشوار کنونی را دارد

سرویس اقتصادی
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تجربه سه دهه گذشته نشان داده که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد.
دوشنبه 13 مرداد 1393 ساعت 15:51
تجربه ثابت کرده که اقتصاد ایران توانایی خروج از مرحله دشوار کنونی را دارد رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تجربه سه دهه گذشته نشان داده که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/75553.jpg تجربه,ثابت,کرده,که,اقتصاد,ایران,توانایی,خروج,از,مرحله,دشوار,کنونی,را,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود احمد رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول صبح امروز(13 مرداد) با غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

غلامرضا تاجگردون در ابتدای این دیدار با اشاره به فضای کنونی حاکم بر اقتصاد کشور گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی جهت بهبود فضای اقتصادی کشور در صدد اتخاذ تمهیدات لازم جهت سرمایه گذاری اقتصادی، انتخاب مسیر صحیح سرمایه گذاری اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار هستند.

 نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به چالش ها و مشکلات کنونی اقتصاد کشورمان از جمله رکود، تورم، بیکاری و مشکلات در سیستم بودجه و بانکی خاطرنشان کرد: تجربه سه دهه گذشته نشان داده است که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ابراز امیدواری کرد که صندوق بین المللی پول با اطلاع رسانی مناسب از اقتصاد ایران در جذب سرمایه گذاری های لازم نقش مؤثر ایفا کند.

رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول نیز در این دیدار ضمن ارزیابی مثبت از سیاست های اقتصادی کشورگفت: اقتصاد ایران در حال حاضر به میزانی ازثبات دست یافته است و سیاست های دولت به ویژه در بخش بودجه، کاهش تورم و اقداماتی که در راستای تثبیت اقتصادی بیشتر بوده قابل توجه است.

مسعود احمد در ادامه خاطر نشان کرد: صندوق بین المللی پول آمادگی همکاری در ارائه دیدگاه مشورتی مستقل، انتقال صحیح اطلاعات و واقعیات اقتصادی موجود در ایران و تبادل تخصص 188 کشور عضو صندوق در زمینه اقتصادی را دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000