ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/13 15:51:46
سرویس اقتصادی
تاجگردون در دیدار با رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول:

تجربه ثابت کرده که اقتصاد ایران توانایی خروج از مرحله دشوار کنونی را دارد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تجربه سه دهه گذشته نشان داده که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد.
تجربه ثابت کرده که اقتصاد ایران توانایی خروج از مرحله دشوار کنونی را دارد رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تجربه سه دهه گذشته نشان داده که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/75553.jpg تجربه,ثابت,کرده,که,اقتصاد,ایران,توانایی,خروج,از,مرحله,دشوار,کنونی,را,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود احمد رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول صبح امروز(13 مرداد) با غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.

غلامرضا تاجگردون در ابتدای این دیدار با اشاره به فضای کنونی حاکم بر اقتصاد کشور گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی جهت بهبود فضای اقتصادی کشور در صدد اتخاذ تمهیدات لازم جهت سرمایه گذاری اقتصادی، انتخاب مسیر صحیح سرمایه گذاری اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار هستند.

 نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به چالش ها و مشکلات کنونی اقتصاد کشورمان از جمله رکود، تورم، بیکاری و مشکلات در سیستم بودجه و بانکی خاطرنشان کرد: تجربه سه دهه گذشته نشان داده است که اقتصاد ایران توانایی عبور از مرحله دشوار کنونی را دارد.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ابراز امیدواری کرد که صندوق بین المللی پول با اطلاع رسانی مناسب از اقتصاد ایران در جذب سرمایه گذاری های لازم نقش مؤثر ایفا کند.

رئیس اداره خاورمیانه و آسیای مرکزی صندوق بین المللی پول نیز در این دیدار ضمن ارزیابی مثبت از سیاست های اقتصادی کشورگفت: اقتصاد ایران در حال حاضر به میزانی ازثبات دست یافته است و سیاست های دولت به ویژه در بخش بودجه، کاهش تورم و اقداماتی که در راستای تثبیت اقتصادی بیشتر بوده قابل توجه است.

مسعود احمد در ادامه خاطر نشان کرد: صندوق بین المللی پول آمادگی همکاری در ارائه دیدگاه مشورتی مستقل، انتقال صحیح اطلاعات و واقعیات اقتصادی موجود در ایران و تبادل تخصص 188 کشور عضو صندوق در زمینه اقتصادی را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet