هفته دفاع مقدس
1393/05/25 13:44:00
سرویس اقتصادی
آقاجری:

آب لوله کشی بندرماهشهر به هیچ وجه قابل شرب نیست/ روستاییان حتی 2 ساعت آب شبکه هم ندارند

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس،گفت:متأسفانه برخی از روستاهای شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان طی ۲۴ ساعت شبانه روز حتی ۲ ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه بهره مند نیستند.
آب لوله کشی بندرماهشهر به هیچ وجه قابل شرب نیست/ روستاییان حتی 2 ساعت آب شبکه هم ندارند نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس،گفت:متأسفانه برخی از روستاهای شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان طی 24 ساعت شبانه روز حتی 2 ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه بهره مند نیستند. https://cdn.icana.ir/d/019/44892.jpg آب,لوله,کشی,بندرماهشهر,به,هیچ,وجه,قابل,شرب,نیست/,روستاییان,حتی,2,ساعت,آب,شبکه,هم,ندارند Icana

حبیب آقاجری درگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت،درخصوص مشکلات بخش آبرسانی شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در استان‌خوزستان،گفت: متأسفانه مردم شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در بخش آب شرب از نظر کمی و کیفی با مشکلات جدی مواجه هستند.

آب لوله کشی بندرماهشهر به هیچ وجه قابل شرب نیست

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی،با انتقاد از اینکه مردم قادر به تأمین آب شرب از شبکه آبرسانی نیستند،تصریح کرد: متأسفانه آب موجود در شبکه های آبرسانی به علت پایین بودن کیفیت به هیچ وجه قابل شرب نیست.

تأمین آب شرب از طریق تصفیه خانه های محلی

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: متأسفانه در حال حاضر  مردم شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان آب شرب خود را از طریق آب معدنی و خرید آب از تصفیه خانه های محلی تأمین می کنند.

آقاجری،افزود: متأسفانه فشار آب در شبکه آبرسانی شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان بسیار پایین و ضعیف است به طوری که پمپی برای انتقال آب به طبقات بالاتر یک ساختمان مسکونی قرار نگرفته است.

 روستاییان حتی 2 ساعت آب شبکه هم ندارند

وی ادامه داد:متأسفانه برخی از روستاهای شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان طی 24 ساعت شبانه روز حتی 2 ساعت هم از نعمت آب شرب شبکه بهره مند نیستند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: وزارت نیرو باید هر چه سریعتر تأمین آب شرب مردم شهرستان های بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان را در دستور کار خود قرار دهد.

درصد بالای نمک در رودخانه زهره هندیجان

نماینده مردم بندرماهشهر،امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی،درخصوص آب کشاورزی حوزه انتخابیه خود،تصریح کرد: متأسفانه درصد نمک و سختی آب در رودخانه ی جراحی شهرستان ماهشهر،رودخانه مارون شهرستان امیدیه،رودخانه زهره شهرستان هندیجان و بخشی ازشهرستان امدیه بسیار بالا است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: متأسفانه در حال حاضر سختی آب و درصد نمک در رودخانه های جراحی،مارون و زهره بیشتر از 7200 است.

ممانعت گوسفندان از خوردن آب رودخانه

آقاجری،افزود: متأسفانه شوری آب در رودخانه های جراحی،مارون و زهره حوزه انتخابیه ام به حدی بالا است که گوسفندان هم از خوردن آب رودخانه ممانعت می کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس،گفت:متأسفانه علی رغم تشکیل جلسات متعدد با وزیر جهاد کشاورزی، وزیرنیرو،معاونان وزرا و مجموعه مسئولان شهرستانی و استانی،تا به امروز عملکرد قابل توجهی در جهت رسیدگی به مشکل کشاورزان صورت نگرفته است.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet