خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/14 09:45:57
سرویس سیاسی
منصوری‌آرانی:

بحرین با حمایت از منافقین خود را منزوی می‌کند/ پارلمان بحرین، پارلمانی فرمایشی است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با انتقاد از حمایت پارلمان بحرین از گروهک تروریستی منافقین، گفت: بحرین با حمایت از منافقین خود را در میان مسلمانان و به خصوص شیعیان منزوی می‌کند.
بحرین با حمایت از منافقین خود را منزوی می‌کند/ پارلمان بحرین، پارلمانی فرمایشی است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با انتقاد از حمایت پارلمان بحرین از گروهک تروریستی منافقین، گفت: بحرین با حمایت از منافقین خود را در میان مسلمانان و به خصوص شیعیان منزوی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43120.jpg بحرین,با,حمایت,از,منافقین,خود,را,منزوی,می‌کند/,پارلمان,بحرین،,پارلمانی,فرمایشی,است Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به اعلام همبستگی پارلمان بحرین با گروهک تروریستی منافقین تصریح کرد: پارلمان بحرین، پارلمانی فرمایشی است که با مرتکب شدن به گناه اعلام حمایت از گروهک تروریستی منافقین دامن خود را به ننگ آلوده کرد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بحرین با حمایت از منافقین خود را منزوی می‌کند، گفت: رژیم آل‌خیله از زمان آغاز بیداری اسلامی در کشورهای اسلامی مورد انتقاد شدید اکثریت شیعه ساکن در این کشور قرار گرفت ولی با ددمنشی تمام عیار این اعتراضات را به خاک و خون کشید.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس نهم، توضیح داد: گروهک تروریستی منافقین در کارنامه ننگین خود اقدامات تروریستی فراوانی را علیه شیعان عراق و ایران انجام داده اند از این رو رژیم بحرین با اعلام همبستگی با آنها خود را شریک جنایات منافقین کرد.

منصوری آرانی با بیان اینکه منافقین بوی از انسانیت نبرده اند، ادامه داد: با وجود اسناد و مدارکی که از جنایات منافقین ضد مسلمانان منطقه و به خصوص شیعیان وجود دارد، حمایت پارلمان بحرین از این گروهک هیچ توجیه‌ای ندارد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم آل‌خلیفه با تحسین گروهک‌های جنایکار در واقع قصد تطهیر اعمال خشونت بار خود ضد شیعیان معترض ساکن در منطقه بحرین را دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet