عید سعید غدیرخم
1393/05/13 17:33:53
سرویس اقتصادی
ندیمی با اشاره به ترافیک شدید در تعطیلات عید فطر:

تکمیل بزرگراه تهران-شمال دغدغه تمامی مردم کشور است

عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان شمال کشور گفت: مقصد گردشگری بسیاری از مردم در تعطیلات، شهرهای شمالی کشور بوده بنابراین برای کاهش ترافیک در این محورها باید تکمیل بزرگراه های تهران شمال و همچنین یازده کیلومتر باقی مانده از آزادراه قزوین-شمال در محدوده منجیل در اولویت کاری دولت قرار گیرد.
تکمیل بزرگراه تهران-شمال دغدغه تمامی مردم کشور است عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان شمال کشور گفت: مقصد گردشگری بسیاری از مردم در تعطیلات، شهرهای شمالی کشور بوده بنابراین برای کاهش ترافیک در این محورها باید تکمیل بزرگراه های تهران شمال و همچنین یازده کیلومتر باقی مانده از آزادراه قزوین-شمال در محدوده منجیل در اولویت کاری دولت قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/44774.jpg تکمیل,بزرگراه,تهران-شمال,دغدغه,تمامی,مردم,کشور,است Icana

ابوذر ندیمی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با  بیان اینکه باید راههای های ارتباطی مناطق شمال کشور تکمیل شود، گفت: در آینده  نزدیک و در نشست مشترکی با حضور لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، جهانگیری معاون اول رئیس جمهور، آخوندی وزیر راه و شهر سازی و نمایندگان مجلس عضو فراکسیون نمایندگان شمال کشور موضوع تکمیل آزاد راه تهران شمال بررسی می شود.

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ترافیک شدید در جاده های منتهی به استان های شمالی در روزهای گذشته این ضرورت را ایجاب کرده که باید به وضعیت محورهای ارتباطی رسیدگی شود تا علاوه بر کاهش هزینه های مالی گردشگری، زمان سفرها نیز تقلیل یابد.

ندیمی با بیان اینکه تکمیل آزاد راه تهران-شمال خواسته تمامی مردم کشور است، گفت: علاوه بر آزاد راه تهران شمال، تکمیل یازده کیلومتر باقی مانده از آزاد راه قزوین-رشت در محدوده منجیل نیز باید در اولویت کاری وزارت راه و شهرسازی باشد.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: برای تامین منابع مالی تکمیل ساخت جاده های منطقه شمال کشور دولت با اعمال مدیریت صحیح و از طریق فاینانس، اقدام کند.

ندیمی گفت: با تکمیل بزرگراه تهران-شمال علاوه بر تسهیل موضوع گردشگری تمامی مردم کشور، کریدور شمال به جنوب نیز کامل می شود که انجام این مهم حمل و نقل کالا را نیز آسان می کند.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون نمایندگان شمال کشور یادآور شد: دولت برای تکمیل آزاد راه تهران-شمال علاوه بر ارائه زمین باید بخشی از منابع مالی آن را نیز خود تقبل کند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet