هدر اصلی
1393/05/13 16:10:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فولادگر:

گزارش کمیسیون ویژه درباره راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی تا شهریور نهایی می‌شود

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از نهایی شدن گزارش این کمیسیون در مورد راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی تا شهریورماه خبر داد.
گزارش کمیسیون ویژه درباره راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی تا شهریور نهایی می‌شود رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس از نهایی شدن گزارش این کمیسیون در مورد راه‌های تحقق اقتصاد مقاومتی تا شهریورماه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg گزارش,کمیسیون,ویژه,درباره,راه‌های,تحقق,اقتصاد,مقاومتی,تا,شهریور,نهایی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از تسنیم؛حمیدرضا فولادگر رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی درباره زمان برگزاری انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی، گفت: دوشنبه هفته آتی انتخابات هیئت‌رئیسه کمیسیون برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به نهایی شدن لایحه حمایت از تولید ملی در هیئت دولت، گفت: لایحه حمایت از تولید ملی هفته گذشته قطعی شده و مقرر شد که بعد از تعطیلات مجلس، دولت لایحه مذکور را به مجلس ارسال کند.
 
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی افزود: لایحه حمایت از تولید ملی پس از اعلام وصول در صحن علنی، برای بررسی بیشتر به کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی ارجاع می‌شود.
 
فولادگر در پاسخ به این پرسش که آیا لایحه حمایت از تولید ملی فوریت‌دار در مجلس بررسی خواهد شد؟ گفت: زمانی که گزارش این لایحه در کمیسیون ویژه برای بررسی در صحن علنی تهیه شود، برای در اولویت قرار گرفتن لایحه تقاضا خواهیم داد.
 
وی در خصوص گزارش اولیه کمیسیون ویژه درباره اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: هم‌اکنون در حال بررسی چارچوب پیشنهادی گزارش اولیه کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی تحت عنوان راه‌های تحقق سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی هستیم و احتمالاً تا پایان مردادماه یا حداکثر تا پایان تابستان(شهریورماه) گزارش کمیسیون درباره اقتصاد مقاومتی را برای ارسال به صحن علنی مجلس نهایی خواهیم کرد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet