خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/14 10:08:19
سرویس اجتماعی
کائیدی خبر داد:

بررسی وجود روغن پالم در شیر با حضور وزرای بهداشت و کشاورزی

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از بررسی وجود روغن پالم در شیرپرچرب در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: هفته آینده از وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت خواهیم کرد تا نسبت به این مهم پاسخگو باشند.
بررسی وجود روغن پالم در شیر با حضور وزرای بهداشت و کشاورزی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، از بررسی وجود روغن پالم در شیرپرچرب در کمیسیون متبوعش خبر داد و گفت: هفته آینده از وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت خواهیم کرد تا نسبت به این مهم پاسخگو باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/47284.jpg بررسی,وجود,روغن,پالم,در,شیر,با,حضور,وزرای,بهداشت,و,کشاورزی Icana

علی کائیدی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اظهارات وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نسبت به اضافه کردن روغن پالم در شیرپرچرب و برخی لبنیات، افزود: متاسفانه بعد نظارتی در کشور بسیار ضعیف بوده و چنین مواردی نخستین بار نیست که امروزه شاهد آن هستیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ممکن است علت کمرنگ بودن نظارت در کشور، کمبود منابع مالی و نیروی انسانی باشد اما با این حال باید برای رفع این معضل فکری اساسی شود زیرا ادامه چنین روندی سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر ضرورت برخورد با کارخانجات متخلف در تولید شیر با روغن پالم، یادآور شد: متاسفانه برخوردها نیز قاطع نیست و موجب بازدارندگی تخلفات نمی‌شود همین امر موجب شده تا برخی از این کارخانجات اجازه چنین تخلفاتی را به خود دهند.

کائیدی با بیان اینکه کمیسیون بهداشت هفته آینده اضافه کردن روغن پالم در شیرپرچرب و برخی لبنیات را با جدیت پیگیری می‌کند، تاکید کرد: بدون‌شک مجلس هفته آینده از وزرای جهاد کشاورزی و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دعوت خواهد کرد تا وضعیت این معضل را مورد رسیدگی قرار دهد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس،‌ گفت: این تخلفات بهداشتی در بعضی موارد مشاهده شده و بر این اساس مجلس موظف است نسبت به تخلفاتی که سلامت مردم را تهدید می‌کند نظارت جدی انجام دهد و از مسئولان مربوطه دعوت کرده تا پاسخگو باشند.

گفتنی است چندی پیش وزیر بهداشت ضمن هشدار به مردم در مورد مصرف شیرهای پرچرب گفت: وجود روغن پالم در شیر به اثبات رسیده و گزارش آن نیز به رئیس جمهور داده شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet