اربعین حسینی
1393/05/14 10:57:19
سرویس سیاسی
در دیدار رهبر با رئیس کمیسیون سیاست خارجی بنگلادش:

مخالفین بشار اسد، داعش را تقویت می کنند/ تاکید بر اتخاذ مواضع مشترک کشورهای اسلامی در خصوص غزه

عضو فراکسیون بانوان مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس بنگلادش گفت: مردم سوریه با انتخاب بشار اسد نظرات و خواسته های خود را اعلام کردند اما مخالفین بجای تسلیم شدن در مقابل خواست مردم، جریان افراطی داعش را تقویت کردند.
مخالفین بشار اسد، داعش را تقویت می کنند/ تاکید بر اتخاذ مواضع مشترک کشورهای اسلامی در خصوص غزه عضو فراکسیون بانوان مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس بنگلادش گفت: مردم سوریه با انتخاب بشار اسد نظرات و خواسته های خود را اعلام کردند اما مخالفین بجای تسلیم شدن در مقابل خواست مردم، جریان افراطی داعش را تقویت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/75603.jpg مخالفین,بشار,اسد،,داعش,را,تقویت,می,کنند/,تاکید,بر,اتخاذ,مواضع,مشترک,کشورهای,اسلامی,در,خصوص,غزه Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت در ادامه سفر هیات بانوان پارلمانی جهوری اسلامی ایران به بنگلادش روز گذشته فاطمه رهبر سرپرست هیات ایرانی با با دیپومونی رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس بنگلادش ملاقات کرد. 

فاطمه رهبر با اشاره به انتخابات اخیر ریاست جمهوری در سوریه گفت: مردم این کشور با انتخاب بشار اسد نظرات و خواسته های خود را اعلام کردند اما مخالفین داخلی و قدرت‌های بزرگ خارجی بجای تسلیم شدن در مقابل خواست مردم، جریان افراطی داعش را تقویت نمودند.

وی با بیان اینکه پشتیبانی از گروه های تروریستی از استقرار صلح و ثبات جلوگیری می کند تصریح کرد: در کشورهایی سوریه و عراق مردم به مخالفت به گروه های تروریستی پرداختند و در برابر آنها مقاومت کردند و در مقابل رژیم صهیونیستی حملات خود را به مردم مظلوم غزه آغاز کرد که این امر مهر تائیدی بود به رابطه پنهان رژیم صهیونیستی با داعیه داران جریان افراط در منطقه .

همچنین دیپومونی رییس کمیسیون سیاست خارجی پارلمان بنگلادش به سخنان رهبر اشاره کرد و گفت: از دید دولت بنگلادش این مردم سوریه هستند که باید بصورت مسالمت آمیز سرنوشت خود را در دست گیرند.

وی در خصوص جنایات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: هرچه زودتر باید جلوی این جنایات گرفته شود  کشور بنگلادش طی بیانیه ای این اقدامات جنایتکارانه را محکوم کرده است و لازم است در این خصوص کشورهای اسلامی نیز مواضع مشترکی را اتخاذ کنند تا بتوان از ادامه یافتن این جنایات جلوگیری به عمل آورد.

به گزارش خانه ملت هیات پارلمانی فراکسیون بانوان مجلس شورای اسلامی در چهارچوب دعوت رئیس پارلمان بنگلادش روز یک شنبه به داکا سفر کرده اند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet