هفته دفاع مقدس
1393/05/14 11:09:29
سرویس اجتماعی
آصفری خبر داد:

بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان در زمینه انتصابات و دانشجویان ستاره‌دار رفع شده/ تلاش وزیر برای رفع کامل نگرانی‌ها

عضو کمیته چهار نفره منتخب استیضاح‌‌کنندگان وزیر علوم٬ از رفع بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان استیضاح‌کننده در خصوص انتصابات و دانشجویان ستاره‌دار از سوی فرجی دانا خبر داد و گفت: شنبه برای بررسی عملکرد وزارت علوم و تعیین تکلیف نهایی رفع دغدغه‌های نمایندگان جلسه‌ای برگزار خواهد شد.
بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان در زمینه انتصابات و دانشجویان ستاره‌دار رفع شده/ تلاش وزیر برای رفع کامل نگرانی‌ها عضو کمیته چهار نفره منتخب استیضاح‌‌کنندگان وزیر علوم٬ از رفع بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان استیضاح‌کننده در خصوص انتصابات و دانشجویان ستاره‌دار از سوی فرجی دانا خبر داد و گفت: شنبه برای بررسی عملکرد وزارت علوم و تعیین تکلیف نهایی رفع دغدغه‌های نمایندگان جلسه‌ای برگزار خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42950.jpg بسیاری,از,دغدغه‌های,نمایندگان,در,زمینه,انتصابات,و,دانشجویان,ستاره‌دار,رفع,شده/,تلاش,وزیر,برای,رفع,کامل,نگرانی‌ها Icana

محمدحسن آصفری در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت٬ از رفع بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان استیضاح‌کننده در خصوص انتصابات٬ دانشجویان ستاره‌دار و همچنین برقراری آرامش در محیط دانشگاه‌ها از سوی فرجی دانا خبر داد٬ گفت: شنبه برای بررسی عملکرد وزارت علوم و رسیدگی به دغدغه‌های نمایندگان جلسه‌ای با حضور وزیر برگزار خواهد شد.

نماینده مردم اراک٬ کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی٬ با بیان اینکه در جلسات کمیته منتخب استیضاح‌کنندگان با وزیر علوم تعامل خوبی با توجه به عملیاتی کردن دغدغه‌های نمایندگان از سوی فرجی‌دانا بین دولت و مجلس برقرار شد٬ افزود: با توجه به رفع بخش اعظمی از دغدغه‌های نمایندگان استیضاح‌کننده از سوی وزارت علوم نگرانی در خصوص تهدید آرامش دانشگاه از بین رفته است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ در تشریح دغدغه‌های رفع شده استیضاح‌کنندگان از سوی فرج‌دانا٬ تصریح کرد: بسیاری از دغدغه‌های نمایندگان در خصوص انتصابات و ضرورت استعلام از دستگاه‌های امنیتی٬ دانشجویان ستاره‌دار٬ بخش‌نامه‌ها و دستورالعمل‌هایی که باید به روسای دانشگاه‌ها در جهت جلوگیری از ترویج قومیت گرایی و جلوگیری از انجام سخنرانی‌های ساختار شکنانه و بحث‌هایی که جو دانشگاه و دانشجویی را مسموم می‌کرد رفع شده است.

وی با یادآوری وعده وزیر علوم در خصوص استعلام از وزارت اطلاعات برای انجام انتصابات٬ گفت: در صورت اخذ استعلام از دستگاه‌های امنیتی قبل از هر نوع انتصابی بی‌شک دغدغه‌ای وجود نخواهد داشت.

آصفری با بیان اینکه موارد باقی‌مانده در قالب دغدغه نمایندگان استیضاح کننده به طور حتم در فرصت باقی مانده٬ از سوی فرجی‌دانا رفع خواهد شد٬ تصریح کرد: با توجه به تعامل دولت و مجلس رفع چنین دغدغه‌هایی دور از انتظار نیست.

عضو کمیته 4 نفره منتخب استیضاح‌کنندگان وزیر علوم٬ گفت: امیدواریم در جلسه شنبه ( 18 مرداد) تمامی دغدغه‌های نمایندگان مرتفع شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet