هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رسایی در گفت و گو با خانه ملت:

تکذیب خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90

سرویس فرهنگی
عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل 90 خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90 را تکذیب و تأکید کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوطبه فوتبال ممکن است مسئولان ورزشی به کمیسیون دعوت شدند اما در حال حاضر برنامه ای برای حضور قلعه نویی تدوین نشده است.
سه‌شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 11:38
تکذیب خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90 عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل 90 خبر احضار امیر قلعه نویی به کمیسیون اصل 90 را تکذیب و تأکید کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوطبه فوتبال ممکن است مسئولان ورزشی به کمیسیون دعوت شدند اما در حال حاضر برنامه ای برای حضور قلعه نویی تدوین نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/59588.jpg تکذیب,خبر,احضار,امیر,قلعه,نویی,به,کمیسیون,اصل,90 Icana

حمید رسایی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، خبر احضارامیرقلعه نویی به کمیسیون اصل 90را تکذیب و تصریح کرد: در راستای رسیدگی به پرونده های مربوط به فوتبال ممکن است از برخی مسئولان و مربیان این حوزه برای حضور در کمیسیون اصل 90 دعوت به عمل آید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در ادامه این مطلب افزود: در حال حاضر برنامه ای برای حضور امیر قلعه نویی در کمیسیون در دست نیست.

عضو کمیته فوتبال کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در صورت لزوم و صلاحدید از هر یک ازمربیان و مسئولان ورزشی برای حضور در کمیسیون دعوت به عمل خواهد آمد.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000