خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/14 11:59:50
سرویس سیاسی

هیات پارلمانی ایران از حسینیه دالان بنگلادش بازدید کرد

اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر خود در بنگلادش از منطقه شیعه نشین شهر داکا و حسینیه دالان بازدید کردند.
هیات پارلمانی ایران از حسینیه دالان بنگلادش بازدید کرد اعضای فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در ادامه سفر خود در بنگلادش از منطقه شیعه نشین شهر داکا و حسینیه دالان بازدید کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/75615.jpg هیات,پارلمانی,ایران,از,حسینیه,دالان,بنگلادش,بازدید,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، هیات فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی با سرپرستی فاطمه رهبر و با حضور شهلا میر گلوی بیات، نیره اخوان بی طرف و سکینه عمرانی از منطقه شیعه نشین شهر داکا و بخش‌های مختلف حسینیه دالان بازدید کردند.

فاطمه رهبر رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در این بازدید که همراه با اعضای هیات مدیره حسینیه دالان بود، با اشاره به نقش حضرت امام خمینی(ره) در تربیت طلاب و شاگردان مبارز و اعزام آنها به اقصی نقاط جهان گفت: امام جماعت حسینه دالان یکی از شاگردان امام خمینی(ره) است که پس از شاگردی در مکتب حضرت امام در نجف اشرف به وطن خود در هند بازگشته و با احساس مظلومیت شیعه در بنگلادش از 38 سال قبل با ورود به بنگلادش کانون شیعیان را در حسینه دالان تشکیل داد.

به گزارش خانه ملت حسینیه دالان شهر داکا با قدمتی 400 ساله با کمک‌های اهدائی مقام معظم رهبری تحت نظارت حضرت آیت الله شاهرخی خرم آبادی نماینده معظم له در بنگلادش در سال 1383 مورد تعمیرات اساسی قرار گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet