ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/14 12:10:06
سرویس سیاسی
حسن کامران‌دستجردی:

ارسال نامه دولت مصر به مجلس/تعیین ضوابط برای هیات اعزامی به مصر

رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با اشاره به ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نامه بر اقدامات هیأت اعزامی تنها در چارچوب کمک‌رسانی تأکید شده است.
ارسال نامه دولت مصر به مجلس/تعیین ضوابط برای هیات اعزامی به مصر رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با اشاره به ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نامه بر اقدامات هیأت اعزامی تنها در چارچوب کمک‌رسانی تأکید شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43089.jpg ارسال,نامه,دولت,مصر,به,مجلس/تعیین,ضوابط,برای,هیات,اعزامی,به,مصر Icana

حسن کامران‌دستجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسامی خبر داد و گفت: این نامه حدود 15 روز پیش از سوی دولت مصر به پارلمان ارسال شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از موارد نامه ارسالی دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، نحوه و نوع ارسال کمک‌های بشر دوستانه و پزشکی ایران به غزه بوده است، افزود: همچنین در این نامه چارچوب‌هایی برای افراد اعزامی به غزه تعیین شده است.

وی ادامه داد: در دستور‌العمل دولت مصر آمده است که اقدامات هیأت اعزامی باید تنها در چارچوب کمک‌رسانی باشد.

رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با تأکید بر اینکه مقامات مصری باید همراهی و تلاش جدی را برای سفر هیأت پارلمانی ایرانی به مصر انجام دهند، افزود: ما برای سفر به غز بسیار مصمم هستیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet