سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسن کامران‌دستجردی:

ارسال نامه دولت مصر به مجلس/تعیین ضوابط برای هیات اعزامی به مصر

سرویس سیاسی
رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با اشاره به ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نامه بر اقدامات هیأت اعزامی تنها در چارچوب کمک‌رسانی تأکید شده است.
سه‌شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 12:10
ارسال نامه دولت مصر به مجلس/تعیین ضوابط برای هیات اعزامی به مصر رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با اشاره به ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، گفت: در این نامه بر اقدامات هیأت اعزامی تنها در چارچوب کمک‌رسانی تأکید شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/43089.jpg ارسال,نامه,دولت,مصر,به,مجلس/تعیین,ضوابط,برای,هیات,اعزامی,به,مصر Icana

حسن کامران‌دستجردی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از ارسال نامه دولت مصر به مجلس شورای اسامی خبر داد و گفت: این نامه حدود 15 روز پیش از سوی دولت مصر به پارلمان ارسال شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از موارد نامه ارسالی دولت مصر به مجلس شورای اسلامی، نحوه و نوع ارسال کمک‌های بشر دوستانه و پزشکی ایران به غزه بوده است، افزود: همچنین در این نامه چارچوب‌هایی برای افراد اعزامی به غزه تعیین شده است.

وی ادامه داد: در دستور‌العمل دولت مصر آمده است که اقدامات هیأت اعزامی باید تنها در چارچوب کمک‌رسانی باشد.

رئیس هیأت اعزامی مجلس به غزه، با تأکید بر اینکه مقامات مصری باید همراهی و تلاش جدی را برای سفر هیأت پارلمانی ایرانی به مصر انجام دهند، افزود: ما برای سفر به غز بسیار مصمم هستیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000