سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین:

توهم رژیم صهیونیستی به نفع جریان مقاومت شد

سرویس بین الملل
مرتضی حسینی که معتقد است رژیم صهیونیستی دچار خطای محاسباتی به نفع جریان مقاومت شده است و خواهان گسترش فعالیت های جمهوری اسلامی شد.
سه‌شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 13:31
توهم رژیم صهیونیستی به نفع جریان مقاومت شد مرتضی حسینی که معتقد است رژیم صهیونیستی دچار خطای محاسباتی به نفع جریان مقاومت شده است و خواهان گسترش فعالیت های جمهوری اسلامی شد. http://cdn.icana.ir/d/019/75624.jpg توهم,رژیم,صهیونیستی,به,نفع,جریان,مقاومت,شد Icana

 عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین در گفتگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت گفت: اطاق فکر رژیم صهیونیستی در طراحی توطئه صخره سخت در مورد جریان مقاومت دچار خطای محاسباتی شد و به نوار غزه حمله کرد.

وی گفت:  اسرائیلی ها گمان می کردند جنگ سوریه که از چند سال پیش آغاز شده است واشتباه حماس در حمایت از مخالفان بشار اسد ؛ جریان مقاومت را ضعیف کرده است اما حمله رژیم صهیونیستی جریان مقاومت را با قدرت بیشتری به میدان کشاند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در تشریح وضعیت فلسطین گفت:  حزب الله لبنان و دولت سوریه همانند گذشته از مبارزان فلسطینی حمایت کردند و این به نوعی شکست برای جریان نفاق که به دنبال شکاف در جریان مقاومت هستند ، محسوب می شود.

عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین با تاکید بر نمایش قدرت موشکی حماس،گفت: رژیم صهیونیستی در طول تهاجم خود  نه تنها نتوانست به آنچه که خواهان آن بوده  علی رقم میلیاردهادلار هزینه و تعداد زیادی تلفات در میان نیروهای نظامی اسرائیل دست پیدا کند ، بلکه با موجی از انتقادات حقوق بشری مواجه شده است.

وی در رابطه با اقدامات جمهوری اسلامی گفت:  براساس مبانی اصلی انقلاب اسلامی ، ایران همواره مدافع و حامی مستضعفان در در جهان می باشد و هرجا ملتی مورد ظلم قرار گیرد ایران وظیفه دارد از آنها حمایت کنند.

حسینی در تشریح فعالیت های ایران گفت: اجلاس تروئیکای بین المجالس اسلامی و نشست وزرای خارجه عدم تعهد فعالیت های خوبی است که انجام گرفته اما کافی نیست . باید اقدامات ایران گسترده تر شود و هیات های دیپلماتیک و پارلمانی با سفر به کشورهای مستقل و آزاد جهان صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش آنها برسانند و موج خشم و انزجار از تهاجم اسرائیل را دنبال کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000