ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/14 13:31:06
سرویس بین الملل
عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین:

توهم رژیم صهیونیستی به نفع جریان مقاومت شد

مرتضی حسینی که معتقد است رژیم صهیونیستی دچار خطای محاسباتی به نفع جریان مقاومت شده است و خواهان گسترش فعالیت های جمهوری اسلامی شد.
توهم رژیم صهیونیستی به نفع جریان مقاومت شد مرتضی حسینی که معتقد است رژیم صهیونیستی دچار خطای محاسباتی به نفع جریان مقاومت شده است و خواهان گسترش فعالیت های جمهوری اسلامی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/75624.jpg توهم,رژیم,صهیونیستی,به,نفع,جریان,مقاومت,شد Icana

 عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین در گفتگو با خبرنگار بین الملل خبرگزاری خانه ملت گفت: اطاق فکر رژیم صهیونیستی در طراحی توطئه صخره سخت در مورد جریان مقاومت دچار خطای محاسباتی شد و به نوار غزه حمله کرد.

وی گفت:  اسرائیلی ها گمان می کردند جنگ سوریه که از چند سال پیش آغاز شده است واشتباه حماس در حمایت از مخالفان بشار اسد ؛ جریان مقاومت را ضعیف کرده است اما حمله رژیم صهیونیستی جریان مقاومت را با قدرت بیشتری به میدان کشاند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی در تشریح وضعیت فلسطین گفت:  حزب الله لبنان و دولت سوریه همانند گذشته از مبارزان فلسطینی حمایت کردند و این به نوعی شکست برای جریان نفاق که به دنبال شکاف در جریان مقاومت هستند ، محسوب می شود.

عضو گروه دوستی پارلمانی فلسطین با تاکید بر نمایش قدرت موشکی حماس،گفت: رژیم صهیونیستی در طول تهاجم خود  نه تنها نتوانست به آنچه که خواهان آن بوده  علی رقم میلیاردهادلار هزینه و تعداد زیادی تلفات در میان نیروهای نظامی اسرائیل دست پیدا کند ، بلکه با موجی از انتقادات حقوق بشری مواجه شده است.

وی در رابطه با اقدامات جمهوری اسلامی گفت:  براساس مبانی اصلی انقلاب اسلامی ، ایران همواره مدافع و حامی مستضعفان در در جهان می باشد و هرجا ملتی مورد ظلم قرار گیرد ایران وظیفه دارد از آنها حمایت کنند.

حسینی در تشریح فعالیت های ایران گفت: اجلاس تروئیکای بین المجالس اسلامی و نشست وزرای خارجه عدم تعهد فعالیت های خوبی است که انجام گرفته اما کافی نیست . باید اقدامات ایران گسترده تر شود و هیات های دیپلماتیک و پارلمانی با سفر به کشورهای مستقل و آزاد جهان صدای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش آنها برسانند و موج خشم و انزجار از تهاجم اسرائیل را دنبال کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet