خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1393/04/21 12:31:00
سرویس اجتماعی
میرگلوی بیات تأکید کرد:

مشکلات مردم شهرستان و روستاهای ساوه در تأمین آب شرب بهداشتی جدی گرفته شود

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت: متأسفانه مردم حوزه انتخابیه ساوه و روستاهای حومه آن با مشکل جدی تأمین آب شرب روبرو هستند به طوری که در ماه مبارک رمضان برای تأمین آب در مضیقه بودند.
مشکلات مردم شهرستان و روستاهای ساوه در تأمین آب شرب بهداشتی جدی گرفته شود نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس،گفت: متأسفانه مردم حوزه انتخابیه ساوه و روستاهای حومه آن با مشکل جدی تأمین آب شرب روبرو هستند به طوری که در ماه مبارک رمضان برای تأمین آب در مضیقه بودند. https://cdn.icana.ir/d/019/51793.jpg مشکلات,مردم,شهرستان,و,روستاهای,ساوه,در,تأمین,آب,شرب,بهداشتی,جدی,گرفته,شود Icana

شهلا میرگلوی بیات در گفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر اینکه در صورت حل مشکلات اقتصادی مردم، سایر مشکلات آنها نیز حل خواهد شد، گفت: در حال حاضر کیفیت خدمات دهی به مردم مثل تأمین آب شرب بهداشتی بسیار پایین آمده است.

نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: متأسفانه مردم حوزه انتخابیه ساوه و روستاهای حومه آن با مشکل جدی تأمین آب شرب روبرو هستند به طوری که در ماه مبارک رمضان برای تأمین آب در مضیقه بودند.

وی افزود: تا کنون درباره حل این مشکل با استانداری و مسئولان اداره آب منطقه ای جلسات بسیاری داشته ایم اما هر بار مسئولان مسئولیت حل مشکلات موجود را به یکدیگر واگذار می کنند، به نحوی که حتی دولت از ابتدای سال جاری یک ریال به سازمان آب منطقه ای ساوه برای تأمین آب کمک نکرده است.

میرگلوی بیات در ادامه به جلسه دو هفته گذشته با مسئولان وزارت نیرو اشاره و خاطرنشان کرد: بارها با مسئولان وزارت نیرو و قائم مقام وزیر جلسه داشته ایم اما هنوز این مسئولان نتوانسته اند بودجه برای تأمین آب شرب بهداشتی در اختیار ما قرار دهند وقتی ما نمی توانیم حتی آب شرب مردم کشور را تأمین کنیم تلاش برای حل کردن سایر مشکلات بی فایده است.

عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: آبرسانی به روستاهای با جمعیت بالا به وسیله تانکر نشدنی است آن هم در شرایطی که حقوق پیمانکاران پرداخت نمی شود و این افراد به علت بدهی از انتقال آب با تانکر نیز سر باز می زنند، بارها این موارد را به صورت تذکر و سوال در صحن علنی مطرح کرده ایم اما نمی دانیم دولت به دنبال چیست که حل چنین مشکلی را کم اهمیت می شمرد.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet