سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی‌حسینی خبر داد:

نشست کمیسیون امنیت‌ملی با سفرای جمهوری اسلامی در ساختمان وزارت خارجه

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی‌مجلس، با اشاره به برگزاری نشست مشترک اعضای این کمیسیون با سفرای جمهوری اسلامی ایران در ساختمان وزارت خارجه، گفت: این نشست روز سه شنبه برگزار می‌شود.
سه‌شنبه 14 مرداد 1393 ساعت 13:25
نشست کمیسیون امنیت‌ملی با سفرای جمهوری اسلامی در ساختمان وزارت خارجه سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی‌مجلس، با اشاره به برگزاری نشست مشترک اعضای این کمیسیون با سفرای جمهوری اسلامی ایران در ساختمان وزارت خارجه، گفت: این نشست روز سه شنبه برگزار می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/50166.jpg نشست,کمیسیون,امنیت‌ملی,با,سفرای,جمهوری,اسلامی,در,ساختمان,وزارت,خارجه Icana

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از نشست مشترک اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با سفرای جمهوری اسلامی ایران در کشورها در ساختمان وزارت امور خارجه خبر داد و گفت: این نشست روز (سه‌شنبه 21 مرداد) برگزار می‌شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده قرار است که در این نشست اعضای کمیسیون امنیت‌ملی و سفرا به‌تبادل اطلاعات درباره آخرین وقایع و اتفاقات بین‌المللی بپردازند.

سخنگوی کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، با اشاره به اهمیت هم‌اندیشی میان مجلس و بخش‌های مختلف وزارت امور خارجه، گفت: قطعا برگزاری نشست‌های مشورتی و انجام تعاملات سازنده می‌تواند به بهبود وضعیت این بخش‌ها بیانجامد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000