ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/05/15 05:06:00
سرویس اقتصادی
انصاری در گفت و گو با خانه ملت عنوان کرد:

ادعای آلوده بودن بنزین های وارداتی صحت ندارد/تاکید بر خود کفایی در تولید یورو 4

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با رد ادعای ادعای آلوده بودن بنزین وارداتی گفت: تولید داخلی بنزین ۴ در کشور باید افزایش پیدا کند تا از واردات آن بی نیاز شویم.
ادعای آلوده بودن بنزین های وارداتی صحت ندارد/تاکید بر خود کفایی در تولید یورو 4 نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با رد ادعای ادعای آلوده بودن بنزین وارداتی گفت: تولید داخلی بنزین 4 در کشور باید افزایش پیدا کند تا از واردات آن بی نیاز شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/43050.jpg ادعای,آلوده,بودن,بنزین,های,وارداتی,صحت,ندارد/تاکید,بر,خود,کفایی,در,تولید,یورو,,4 Icana

محمد سعید انصاری در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، در خصوص ادعای رستم قاسمی وزیر نفت دولت دهم مبنی بر آلوده بودن بنزین های وارداتی گفت: ادعای وی صحت ندارد و تاکنون مورد در این رابطه گزارش نشده است.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:اگر بنزین تولید داخل کشور پاسخگوی نیاز داخلی نباشد باید بدون هیچ حاشیه واردات این محصول را داشته باشیم.

وی با اشاره به مزایای واردات بنزین استاندارد گفت: با تهیه و توزیع بنزین یورو 4 مردم از آلودگی هوا و بیماری های ناشی از آن نجات پیدا می کنند.

انصاری با اشاره به تولید روزانه 18 میلیون لیتر بنزین یورو 4 در پالایشگاه های کشور تصریح کرد: این مقدار باید افزایش پیدا کند تا از واردات آن بی نیاز شویم و در این راستا باید وزارت نفت برنامه ریزی انجام دهد تا به خود کفایی برسیم.

نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به اندازه کافی در کشور پالایشگاه وجود دارد که با برنامه ریزی می توان به این هدف دست یافت./

پایان پیام 

    

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet