عید سعید غدیرخم
1393/05/14 15:17:49
سرویس سیاسی
هاشمی:

درخواست جبهه جانبازان از سازمان ملل توقف حملات به غزه است

سخنگوی شورای مرکزی جبهه جانبازان جمهوری اسلامی ایران٬ با یادآوری مطالبه جبهه متبوعش از سازمان ملل در خصوص توقف حملات به غزه٬ گفت: رسیدگی به وضعیت جانبازان و مجروحان غزه باید در دستور کار دستگاه‌های بین‌المللی قرار بگیرد.
درخواست جبهه جانبازان از سازمان ملل توقف حملات به غزه است سخنگوی شورای مرکزی جبهه جانبازان جمهوری اسلامی ایران٬ با یادآوری مطالبه جبهه متبوعش از سازمان ملل در خصوص توقف حملات به غزه٬ گفت: رسیدگی به وضعیت جانبازان و مجروحان غزه باید در دستور کار دستگاه‌های بین‌المللی قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/75415.jpg درخواست,جبهه,جانبازان,از,سازمان,ملل,توقف,حملات,به,غزه,است Icana

سیدمهدی هاشمی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت٬ با یادآوری مطالبه جبهه جانبازان جمهوری اسلامی ایران از سازمان ملل در خصوص توقف حملات به غزه از تلاش برای تدوین بیانیه‌ای با همین محور خبر داد.

نماینده مردم تهران٬‌ ری‌٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ با یادآوری جلسه روز گذشته دوشنبه(13 مرداد ماه) شورای مرکزی جبهه جانبازان جمهوری اسلامی ایران٬ گفت: در این جلسه با توجه به محوریت قرار گرفتن موضوع غزه در تمام دنیا، جبهه جانبازان خواهان ورود سازمان‌های بین‌المللی در توقف حملات به فلسطین اشغالی شدند.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ ادامه داد: یکی از خواسته‌ها و مطالبات جبهه جانبازان بحث رسیدگی به وضعیت مجروحان و جانبازان حمله ناجوانمردانه به غزه است.

وی گفت: به هر حال جبهه جانبازان انقلاب اسلامی از سازمان‌ها و دستگاه های بین‌المللی به ویژه سازمان ملل درخواست ورود جدی و برخورد لازم برای توقف حملات به غزه را و همچنین رسیدگی به مجروحان و آسیب دیدگان این حادثه را دارد.

سخنگوی شورای مرکزی جبهه جانبازان جمهوری اسلامی ایران٬ همچنین از تلاش برای تدوین بیانیه‌ای با محوریت دفاع از مردم بی‌پناه غزه  از سوی جبهه جانبازان خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet