هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوری قزلجه تأکید کرد:

ضرورت تعیین قیمت خرید تضمینی مناسب محصولات کشاورزی بستان آباد/ سرمازدگی تمام محصولات باغی بستان آباد را نابود کرد

سرویس استان ها
نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: درحال حاضر پایین بودن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی دغدغه اصلی کشاورزان شهرستان بستان آباد است به طوری که تاکنون سودی حاصل از کشت محصولات کشاورزی نصیب کشاورزان نشده است.
جمعه 24 مرداد 1393 ساعت 18:39
ضرورت تعیین قیمت خرید تضمینی مناسب محصولات کشاورزی بستان آباد/ سرمازدگی تمام محصولات باغی بستان آباد را نابود کرد نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: درحال حاضر پایین بودن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی دغدغه اصلی کشاورزان شهرستان بستان آباد است به طوری که تاکنون سودی حاصل از کشت محصولات کشاورزی نصیب کشاورزان نشده است. http://cdn.icana.ir/d/019/43211.jpg ضرورت,تعیین,قیمت,خرید,تضمینی,مناسب,محصولات,کشاورزی,بستان,آباد/,سرمازدگی,تمام,محصولات,باغی,بستان,آباد,را,نابود,کرد Icana

غلامرضا نوری قزلجهدرگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخش کشاورزی شهرستانبستان آباد در استان آذربایجان شرقی گفت:با توجه به اینکه شهرستان بستان آباد از قطب های بخش کشاورزی کشور و استان محسوب می شود اما متأسفانه مردم در این بخش با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.

عدم تعیین قیمت خرید تضمینی مناسب محصولات کشاورزی

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: به غیر از گندم که از سوی دولت قیمت خرید تضمینی مناسبی برای این محصول در نظر گرفته شده است، قیمت فروش مابقی محصولات کشاورزی تولیدی در شهرستان بستان آباد به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیست.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: درحال حاضر پایین بودن قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی دغدغه اصلی کشاورزان شهرستان بستان آباد است به طوری که درآمد حاصل از فروش محصولات کشاورزی به هیچ عنوان پاسخگوی هزینه های تولیدی این کشاورزان نیست.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانهتاکنون سودی حاصل از کشت محصولات کشاورزی نصیب کشاورزان شهرستان بستان آباد نشده است به طوری که هر ساله دست رنج این کشاورزان زحمت کش با قیمت بسیار ناچیز ازسوی دلالان خریداری می شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: وزارت جهاد کشاورزی باید هر چه سریعتر به منظور جلوگیری از ورشکستگی تولیدکننگان،تعیین قیمت خرید تضمینی مناسب محصولات کشاورزی شهرستان بستان آباد را در دستور کار خود قرار دهد.

سرمازدگی تمام محصولات باغی بستان آباد را نابود کرد

نوری قزلجه،افزود: متأسفانه به علت بروز سرمازدگی در اوایل فصل بهار در استان آذربایجان شرقی،تمام محصولات باغی استان به ویژه شهرستان بستان آباد از بین رفته است.

افت شدید تولید گندم دیم در بستان آباد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: متأسفانه به علت شیوع خشکسالی مداوم تولید گندم دیم در شهرستان بستان آباد افت شدیدی پیدا کرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهار داشت: به طور کل تولید در کشور هم تولید در بخش کشاورزی و هم تولید در بخش صنعت با مشکلات عدیده ای مواجه است که تخصیص بسته های حمایتی از سوی دولت بسیار ضرورت دارد.

افزایش سرعت چرخ تولید در گرو اجرای طرح حمایت از تولید  

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: مقرر شده که طرحی در خصوص حمایت از تولید از سوی دولت مطرح شود که هر چه سریعتر این طرح عملیاتی شود بی شک چرخ تولید هم در بخش کشاورزی و هم در بخش صنعت سرعت قابل توجهی به خود خواهد گرفت.

ضرورت فعال شدن ظرفیت کامل واحدهای تولیدی

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:با فعال شدن ظرفیت کامل واحدهای تولیدی و جذب نیروی کار بیشتر بی شک علاوه بر افزایش ارزش افزوده تولید ناخالص ملی،بسیاری از مشکلات اشتغال در شهرستان بستان آباد حل خواهد شد.

پایان پیام/

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000