ولادت امام موسی کاظم (ع)
1393/06/13 11:08:00
سرویس اجتماعی
نوری قزلجه تأکید کرد:

ضرورت ایجاد سه مرکز بهداشتی ودرمانی در روستاهای بستان آباد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: متأسفانه ایجاد سه مرکز بهداشتی ودرمانی که با توجه به شرایط نامطلوب بخش بهداشت و درمان درشهرستان بستان آباد بسیار ضرورت دارد تاکنون در برنامه وزارای مربوطه قرار نگرفته است.
ضرورت ایجاد سه مرکز بهداشتی ودرمانی در روستاهای بستان آباد نماینده مردم بستان آباد در مجلس،گفت: متأسفانه ایجاد سه مرکز بهداشتی ودرمانی که با توجه به شرایط نامطلوب بخش بهداشت و درمان درشهرستان بستان آباد بسیار ضرورت دارد تاکنون در برنامه وزارای مربوطه قرار نگرفته است. https://cdn.icana.ir/d/019/43211.jpg ضرورت,ایجاد,سه,مرکز,بهداشتی,ودرمانی,در,روستاهای,بستان,آباد Icana

غلامرضا نوری قزلجهدرگفت و گو با خبرنگار حوزه انتخابیه خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مشکلات بخش بهداشت و درمان شهرستانبستان آباد در استان آذربایجان شرقی،گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و ارائه امکاناتی که دربودجه سال 93 برای بخش بهداشت و درمان در نظر گرفته شده است، به طور حتم بسیاری از مشکلات این بخش در کشور حل خواهد شد.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد: در خصوص هزینه های درمان بی شک اجرای طرح تحول نظام سلامت که با کاهش سهم پرداختی مردم و افزایش سهم پرداختی دولت همراه است،بی شک باعث رضایت نسبی جامعه از عملکرد مسئولان ذی ربط در بخش بهداشت و درمان خواهد شد.

ضرورت ایجاد مراکز بهداشتی ودرمانی درروستاهای بستان آباد

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت: علی رغم اجرای طرح تحول نظام سلامت در کشور اما در شهرستان بستان آباد در خصوص ایجاد چند مرکز بهداشتی ودرمانی در روستاها نیازمند به تخصیص اعتبارات کافی از سوی دولت هستیم.

لزوم تسریع تکمیل خانه‌های بهداشت و درمان بستان آباد

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی،تصریح کرد:تکمیل خانه های بهداشت و درمان بستان آباد بسیار ضرورت دارد که خوشبختانه تکمیل این خانه های بهداشت و درمان ازسوی دانشگاه علوم پزشکی در حال اجرا است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،اظهارداشت:متأسفانه ایجاد سه مرکز بهداشتی ودرمانی که با توجه به شرایط نامطلوب بخش بهداشت و درمان درروستا ها وشهرستان بستان آباد بسیار ضرورت دارد تاکنون در برنامه وزارای مربوطه قرار نگرفته است.

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:خدمت رسانی در بیمارستان شهرستان بستان آباد نسب به سنوات گذشته تا حدی مطلوب است اما مسئولان ذی ربط می توانند در جهت خدمت رسانی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استفاده بهینه و بیشتری کنند.

پایان پیام/

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet