خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1393/05/15 08:26:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نقوی‌حسینی:

کشورهای به ظاهر اسلامی منابع خود را صرف کشتار مردم غزه نکنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حدود یک ماه از تجاوزات و تهاجمات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه می‌گذرد اما مجامع بین‌المللی و برخی کشورهای به ظاهر اسلامی در سکوت مرگباری به سر می‌برند.
کشورهای به ظاهر اسلامی منابع خود را صرف کشتار مردم غزه نکنند سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حدود یک ماه از تجاوزات و تهاجمات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه می‌گذرد اما مجامع بین‌المللی و برخی کشورهای به ظاهر اسلامی در سکوت مرگباری به سر می‌برند. https://cdn.icana.ir/d/019/67961.jpg کشورهای,به,ظاهر,اسلامی,منابع,خود,را,صرف,کشتار,مردم,غزه,نکنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ سید حسین نقوی‌حسینی با اشاره به بحران غزه، اظهار داشت: در غزه نوعی نسل کشی در حال جریان است، اما در طول این یک ماه شاهد هیچ‌گونه اظهار نظر و دلسوزی از سوی "بان‌کی‌مون" دبیرکل سازمان ملل متحد، نبودیم اما بعد از بمباران مدرسه از سوی رژیم‌صهیونیستی به سازمان ملل اعتراض کرده، با این وجود باز هم مردم غزه را محکوم کرده است. 

وی با اشاره به سکوت یک ماهه مرگبار مجامع بین‌المللی و مرتجعین عرب ادامه داد: کشورهای به ظاهر مسلمان عربی،  به جای دفاع از مردم غزه،  پول و  امکانات نظامی خود را صرف تروریست‌هایی می‌کنند که مسلمان‌ها را می‌کشند و در‌ واقع منابع آن‌ها علیه اسلام استفاده می‌شود. 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران در طول این یک ماه تلاش‌ها و اقدامات  بسیاری را در جهت حمایت از مردم غزه انجام داده است که برگزاری نشست کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد و اجلاس تروئیکای بین‌المجالس در تهران از آن جمله‌اند، هم‌چنین مقام معظم رهبری ضرورت مسلح کردن کرانه باختری و حمایت از مردم غزه را اعلام کردند.

نماینده مردم ورامین گفت: شورای امنیت سازمان ملل علی‌رغم این که می‌تواند اقدام عملی بر توقف کشتار مردم در غزه کند، هیچ‌گونه عکس‌العملی نشان نمی‌دهد.

نقوی‌حسینی در پایان خاطر نشان کرد: حدود یک ماه از تجاوزات و تهاجمات ددمنشانه رژیم صهیونیستی به مردم مظلوم غزه می‌گذرد اما مجامع بین‌المللی و برخی کشورهای به ظاهر  اسلامی در سکوت مرگباری به سر می‌برند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet