هدر اصلی
1393/05/15 08:31:07
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بت‌کلیا:

سکوت مدعیان حقوق بشر باعث شده تا ما هر روز شاهد جنایات اراذل و اوباش صهیونیست باشیم

نماینده مسیحیان آشوری در مجلس گفت: این اولین باری نیست که اراذل و اوباش صهیونیست در فلسطین مرتکب این گونه جنایات می‌شوند و سکوت مدعیان حقوق بشر باعث شده تا ما همواره شاهد این گونه جنایات باشیم.
سکوت مدعیان حقوق بشر باعث شده تا ما هر روز شاهد جنایات اراذل و اوباش صهیونیست باشیم نماینده مسیحیان آشوری در مجلس گفت: این اولین باری نیست که اراذل و اوباش صهیونیست در فلسطین مرتکب این گونه جنایات می‌شوند و سکوت مدعیان حقوق بشر باعث شده تا ما همواره شاهد این گونه جنایات باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/43051.jpg سکوت,مدعیان,حقوق,بشر,باعث,شده,تا,ما,هر,روز,شاهد,جنایات,اراذل,و,اوباش,صهیونیست,باشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از فارس؛ یوناتن بت‌کلیا با اشاره به جنایات صهیونیست‌ها در غزه گفت: این اولین باری نیست که اراذل و اوباش رژیم صهیونیستی دست به چنین جنایاتی می‌زنند و متأسفانه سکوت مجامع بین‌المللی موجب گسترده‌تر شدن این جنایات می‌شود.

وی افزود: جنایات صهیونیست‌ها در غزه به گونه‌ای نیست که بتوان گفت یک تعداد انسان مرتکب آن می‌شوند و آنها سعی دارند تا با دست زدن به این جنایات زمینه را برای ادامه بقای خود فراهم کنند.

این نماینده اقلیت‌های دینی در مجلس اظهار داشت: اگر مدعیان دفاع از حقوق بشر در قبال این گونه جنایات سکوت اختیار نکنند ما هر روز شاهد تکرار آن نیستیم و متأسفانه طی دهه‌ها و قرن گذشته ما شاهد سکوت این مدعیان حقوق بشر در قبال جنایات جنایتکاران عالم بوده‌ایم.

بتکلیا خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید حساب یهودیان را از صهیونیست‌ها جدا کنند چرا که یهودیان هم همانند دیگر پیروان ادیان ابراهیمی با این گونه جنایات صهیونیست‌ها مخالفند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet