هدر اصلی
1393/05/17 10:30:11
سرویس فرهنگی
دامادی:

تزلزل سازمان میراث فرهنگی زیر سایه سیاسی کاری دولت قبل/انتقال معاونت های سازمان به اصفهان و شیراز سیاسی کاری بود

عضو فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس گفت: دولت جدید با خط کشی هایی که برای جلوگیری از ورود جریانات سیاسی به سازمان میراث فرهنگی انجام داده است می تواند در راستای یک مقیاس درست گام برداشته و این سازمان را به اهداف واقعی خود نزدیک کند.
تزلزل سازمان میراث فرهنگی زیر سایه سیاسی کاری دولت قبل/انتقال معاونت های سازمان به اصفهان و شیراز سیاسی کاری بود عضو فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس گفت: دولت جدید با خط کشی هایی که برای جلوگیری از ورود جریانات سیاسی به سازمان میراث فرهنگی انجام داده است می تواند در راستای یک مقیاس درست گام برداشته و این سازمان را به اهداف واقعی خود نزدیک کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42913.jpg تزلزل,سازمان,میراث,فرهنگی,زیر,سایه,سیاسی,کاری,دولت,قبل/انتقال,معاونت,های,سازمان,به,اصفهان,و,شیراز,سیاسی,کاری,بود Icana

محمد دامادی در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر جداسازی مسائل سیاسی و فنی در سازمان میراث فرهنگی گفت: ورود مسائل سیاسی به سازمان تخصصی میراث فرهنگی منجر به بروز آسیب هایی در مسیر نیل به اهداف عالی این سازمان می شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان این مطلب که مجموعه های سازمان میراث فرهنگی کاملا فنی هستند، یادآور شد: از این رو در این مجموعه ها نیاز به متخصصین فنی است نه سیاسی لذا طبیعتا ورود جریانات سیاسی این سازمان را از مسیر اصلی خود دور می کند.

وی همچنین با ابراز امیدواری از فعالیت دولت جدید در امور میراث فرهنگی خاطرنشان کرد: دولت جدید با خط کشی هایی که برای جلوگیری از ورود جریانات سیاسی به سازمان میراث فرهنگی انجام داده است می تواند در راستای یک مقیاس درست گام برداشته و این سازمان را به اهداف واقعی خود نزدیک کند.

عضو فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیستم گریزی دولت سابق در بسیاری از امور نظام، گفت: تصمیمات آنی دولت سابق همواره نه تنها مشکلات سازمان ها و نهادها را برطرف نمی کرد بلکه مسائل را سخت تر نیز می کرد که نمونه آن انتقال معاونت میراث فرهنگی و معاونت صنایع دستی به اصفهان و شیراز بود.

دامادی در پایان تصریح کرد: ساختارشکنی در دولت سابق و عدم تصمیم گیری بر اساس معیارهای فنی و تخصصی مشکلات فراوانی به وجود آورد و هزینه ها و خسارات فراوانی به نظام وارد کرد که لازم است دولت جدید با تدبیرخود در این زمینه مشکلات موجود را برطرف کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet