هدر اصلی
1393/05/15 10:41:19
سرویس سیاسی
منصور حقیقت‌پور:

وزیر ورزش به کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت می‌آید

رئیس کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه محمود گودرزی به نشست هفته آینده کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت می‌آید، گفت: در این نشست پروژه‌های مرتبط با این حوزه و مطالبات نمایندگان در بخش بررسی می‌شود.
وزیر ورزش به کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت می‌آید رئیس کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه محمود گودرزی به نشست هفته آینده کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت می‌آید، گفت: در این نشست پروژه‌های مرتبط با این حوزه و مطالبات نمایندگان در بخش بررسی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/51936.jpg وزیر,ورزش,به,کمیته,مطالبات,نمایندگان,فراکسیون,رهروان,ولایت,می‌آید Icana

منصور حقیقت‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، از حضور محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در نشست هفته آینده کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت مجلس خبر داد و گفت: این نشست روز (دوشنبه 20 مرداد) با حضور وزیر ورزش و نمایندگان مجلس برگزار می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر و نمین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نشست گذشته کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت مجلس با حضور سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش‌پزشکی برگزار شد که نمایندگان در این نشست برخی مطالبات خود را در حوزه سلامت مطرح کردند.

رئیس کمیته مطالبات نمایندگان فراکسیون رهروان ولایت مجلس، در تشریح دستور کار نشست هفته آینده این کمیته، افزود: در این نشست مسائل مربوطه به حوزه جوانان، همچنین پروژه‌های ورزشی و مطالبات نمایندگان در بخش بررسی و رسیدگی می‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet